KURS ANGIELSKIEGO dla kierowców międzynarodowych.

Kurs Angielskiego dla kierowców TIR
Kurs angielskiego dla kierowców
Kurs angielskiego dla kierowców

KURS ANGIELSKIEGO DLA KIEROWCÓW  do słuchania na MP3 – to jeden z najlepszych obecnie kursów angielskiego skierowanych do kierowców ciężarówek pracujących na trasach międzynarodowych.

Specjalistyczne słownictwo, podstawowe angielskie zwroty potrzebne w pracy kierowcy oraz przystępna i wygodna forma nauki, (audiobook) która umożliwia słuchanie lekcji podczas pracy (za kierownica ciężarówki) to główne zalety tego kursu angielskiego.

Specjalistyczny Kurs angielskiego dla kierowców Mp3 – opis:

Jesteś kierowcą ciężarówki (TIR) na trasach międzynarodowych? Chcesz szybko nauczyć się niezbędnego za granicą języka angielskiego? Chcesz poznać specjalistyczne słownictwo pomocne w pracy kierowcy, którego nie znajdziesz w żadnym innym kursie?

Pobierz dla siebie ten specjalistyczny kurs języka angielskiego dla kierowców międzynarodowych do słuchania na MP3.

W kursie Angielski dla kierowców międzynarodowych znajdziesz:

  • Angielskie słówka niezbędne w codziennej pracy kierowcy w anglojęzycznym środowisku.
  • pomocne angielskie zwroty i wyrażenia potrzebne na załadunku i rozładunku,
  • niezbędne angielskie zwroty i wyrażenia potrzebne podczas kontroli drogowej,
  • słówka i zwroty po angielsku potrzebne przy wzywaniu pomocy drogowej,
  • angielskie wyrażenia potrzebne przy pytaniu o drogę, wskazówki, oraz alfabet, liczebniki, dni tygodnia, godziny itd (czyli wszystko to o czym wiedzieć powinien kierowca wyjeżdżający za granicę).

Angielski dla kierowców międzynarodowych (Arkadiusz Sawa) –  to specjalistyczny kurs językowy adresowany do osób pracujących w transporcie międzynarodowym, a w szczególności do kierowców wykonujących swoja pracę na trasach międzynarodowych, gdzie znajomość języka angielskiego jest wręcz niezbędna.

Posłuchaj Online Darmowego fragmentu tego kursu MP3

Pobierz Kurs: Angielski dla dla kierowców.

Kurs angielskiego dla kierowców międzynarodowych (pobierz)


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Nexto.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).


Szybka Nauka Słówek - Angielski 1000 słów (Angielski Online)


Angielski dla kierowców TIR – opinie o kursie.

Adam Woronowicz | 2017-09-17 – Kurs jak dla mnie idealny, do słuchania w kabinie. Z uwagi na to że często jeżdżę na trasach do Francji bardzo przydaje mi się język angielski, mimo iż wydawałoby się, że najlepiepiej znać niemiecki i francuski. Po angielsku dogaduję się w większości przypadków. Dużo specjalistycznego słownictwa oraz bardzo przystępna forma nauki (do słuchania) to jak dla mnie podstawowe zalety tego akurat kursu angielskiego. Polecam 🙂


Uczysz się języka angielskiego (ZOBACZ RÓWNIEŻ):

Jeżeli chcesz skutecznie i szybko nauczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor (darmowa rejestracja i możliwość wypróbowania kursu przez 3 dni bez jakichkolwiek opłat).


5.00 avg. rating (99% score) - 3 votes

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*