SZYBKA NAUKA MÓWIENIA PO ANGIELSKU – Kurs Online i Mp3

Szybka-nauka-mowienia-po-angielskuSZYBKI KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO który pozwala w bardzo krótkim czasie nauczyć się swobodnie mówić po angielsku.

W tym artykule poznasz niezwykle skuteczny i szybki kurs języka angielskiego, który został przygotowany w ten sposób, aby osoba, która rozpoczyna naukę z jego pomocą w jak najkrótszym czasie potrafiła swobodnie rozmawiać w języku angielskim.

Poniżej znajdziesz krótki opis metody i kursu, posłuchasz jednej z 25 lekcji (nagranie video) oraz znajdziesz linki do pobrania kursu angielskiego do nauki Online przez Internet lub w formie kursu Audio Mp3 do pobrania na komputer i słuchania (np: na telefonie lub odtwarzaczu Mp3).

Jak przełamać barierę i szybko zacząć mówić po angielsku?

Jeśli właśnie rozpoczynasz naukę języka angielskiego lub znasz już podstawy języka angielskiego (np. 1000 najczęściej stosowanych angielskich słówek) lub ukończyłeś/aś kurs angielskiego dla początkujących ale wciąż masz problemy ze swobodnym porozumiewaniem się po angielsku to  najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie uczyć się całych poprawnie skonstruowanych gramatycznie zdań i zwrotów. Dodatkowo aby zwiększyć szybkość i efektywność Twojej nauki (a zarazem przyśpieszyć osiągnięcie celu – jakim jest swobodne porozumiewanie się po angielsku) warto rozpocząć naukę od poznania zdań i zwrotów, które statystycznie używane są najczęściej podczas codziennej komunikacji w języku angielskim.

Dlaczego warto uczyć się najczęściej stosowanych angielskich pełnych zdań i zwrotów?

Poniżej w podpunktach zamieściłem najważniejsze zalety nauki najczęściej stosowanych na co dzień angielskich zdań i zwrotów:

 • Uczysz się tylko i wyłącznie najpotrzebniejszych zwrotów i wyrażeń, które każda osoba mówiąca po angielsku stosuje w ciągu dnia po kilka, kilkanaście razy. Wpływa to wydatnie na skrócenie czasu w którym opanujesz umiejętność swobodnego mówienia w języku angielskim.
 • Nie uczysz się tutaj zwrotów używanych rzadko, ani zasad gramatycznych, tylko gotowych do użycia w każdej sytuacji praktycznych zwrotów i wyrażeń.
 • Uczysz się dodatkowo nowych słówek z kontekstu – słuchając pełnych angielskich zdań (przez wielu uznawane jest to za najskuteczniejszą formę nauki nowych słówek).
 • Wielokrotnie powtarzając angielskie zdania i wyrażenia (na głos) przełamujesz tym samym barierę w swobodnym mówieniu po angielsku.
 • Pełne angielskie zdania stosujesz wręcz automatycznie (nie zastanawiasz się jakiego w tym momencie czasu użyć,  nie tłumaczysz swoich wypowiedzi, nie składasz pojedynczych słówek.
 • Nie musisz skupiać się na uciążliwej nauce zasad gramatycznych (ucząc się pełnych zdań gramatykę przyswajasz wręcz automatycznie).
 • Kiedy do znajomości najczęściej stosowanych zwrotów dodasz znajomość słówek możesz tworzyć znacznie więcej zwrotów podmieniając tylko najważniejsze słówka w kontekście (forma zdania pozostaje bez zmian).

W jaki sposób najlepiej uczyć się najczęściej stosowanych angielskich zdań i zwrotów, aby szybko zacząć swobodnie mówić po angielsku?

Na podstawie powyższych przemyśleń oraz po to aby ułatwić każdemu przełamanie bariery w swobodnej komunikacji i pomóc w szybkim nabyciu umiejętności płynnego mówienia w języku angielskim powstał specjalnie przygotowany kurs angielskiego online metodą 1000 słów, który skupia się tylko i wyłącznie na szybkich efektach w postaci swobodnego mówienia po angielsku.

Zawiera on 500 najczęściej stosowanych angielskich zdań i zwrotów, czyli uczy tylko najważniejszych gotowych, poprawnie gramatycznie zbudowanych wyrażeń, które po nauczeniu się możesz swobodnie wykorzystywać podczas rozmowy w języku angielskim.

Kurs ten dostępny jest w dwóch wersjach:

 • Do nauki angielskiego Online (przez Internet) – uczysz się najczęściej stosowanych angielskich zwrotów poprzez stronę internetową, wraz z tłumaczeniem, poprawną angielską wymową (native speaker) oraz prawidłowa pisownią.
 • Do nauki angielskiego ze słuchu (Lekcje Mp3 do pobrania) – uczysz się najczęściej stosowanych angielskich zwrotów słuchając i powtarzając lekcji nagranych w plikach Mp3. Zaletą tej metody jest nauka z wykorzystaniem telefonu, odtwarzacza mp3 lub radia CD (czyli podczas wykonywania obowiązków służbowych, odpoczynku, w drodze do pracy, szkoły, podczas spaceru itd.)

Posłuchaj jednej z 25 lekcji kursu mp3 (w której poznasz 20 spośród 500 najczęściej stosowanych angielskich zwrotów).

Jeśli chcesz szybko zacząć mówić po angielsku rozpocznij naukę 500 najczęściej stosowanych angielskich zwrotów i zdań (linki do stron poniżej).

Wybierz formę odpowiednią dla siebie:

Angielskie zdania i zwroty (przez Internet) – Dostęp do strony uczącej najczęściej stosowanych angielskich zwrotów Online (przez Internet).

Angielskie zdania i zwroty do pobrania (Lekcje Mp3) – strona na której pobierzesz kurs mp3 do nauki pełnych zdań i zwrotów ze słuchu (AudioKurs)


Szybka Nauka Słówek - Angielski 1000 słów (Angielski Online)


4 Komentarze

 1. Osobiście próbowałem uczyć się w ten sposób, szybkość nauki nie powala, ale efekty widać, no i nauka jest przyjemna, bo uczyłem się w wolnych chwilach słuchając nagrań zamiast radia czy muzyki. Generalnie polecam, jednak nie używajcie tej metody jako jedynej do nauki języka angielskiego. Osobiście korzystam jeszcze z Kursu eTutor dla zróżnicowania nauki i materiału.

1 Trackback / Pingback

 1. BLONDYNKA NA JĘZYKACH - Angielski (Mp3) - Beata Pawlikowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.