ANGIELSKI ZA DARMO – Nauka Angielskich Słówek Mp3 (Video)

Darmowa Nauka Angielskich Słówek dla Początkujących (Lekcje Video Mp3 – za Darmo).

Jeżeli chcesz za darmo uczyć się nowych słówek języka angielskiego to poniżej znajdziesz udostępnione na YouTube Darmowe Lekcje Angielskiego w plikach Mp3 na Video, dzięki którym możesz uczyć się angielskich słówek ze słuchu bez wychodzenia z domu.

Wszystkie poniższe darmowe lekcje mp3 są fragmentami kursów do nauki języka angielskiego w plikach mp3 ogólnodostępnych w sprzedaży na stronach: Angielski Mp3. (więcej informacji znajdziesz również na naszej stronie). Pod każdym z darmowych nagrań video do nauki angielskich słówek znajdziesz link do pobrania pełnej wersji kursu z której pochodzi konkretne nagranie.


Szybka Nauka Słówek - Angielski 1000 słów (Angielski Online)


Jak uczyć się z Darmowych Lekcji Angielskiego na Video i Mp3?

Ucząc się z poniższych darmowych lekcji angielskich słówek postępuj według instrukcji lektora prowadzącego kurs. Jeżeli brakuje instrukcji w danym rozdziale powtarzaj angielskie słówka na głos. W większości przypadków (lekcje angielskich słówek dla początkujących) podawane jest polskie tłumaczenie uczonych słówek. Angielska wymowa prowadzona jest przez Native Speakerów, stąd masz pewność, że wymawiane są one poprawnie. Lekcje Mp3 odtwarzaj tak długo aż opanujesz materiał w nich zawarty.

Poniżej znajdziesz rekomendowane materiały oraz lekcje do szybkiej i skutecznej nauki angielskich słówek ze słuchu (darmowe lekcje video mp3).

ANGIELSKI ZA DARMO – Materiały do Nauki Angielskich Słówek.


ANGIELSKIE SŁÓWKA DLA POCZĄTKUJĄCYCH MP3

Powyższa Darmowa Lekcja pochodzi z Kursu: Angielski 1000 słów Mp3 i zawiera 25 spośród 1000 najczęściej stosowanych angielskich słówek.


ANGIELSKIE FISZKI AUDIO MP3 – Do szybkiej nauki słówek.

Powyższe darmowe nagranie mp3 pochodzi z kursu do nauki angielskich słówek – Fiszki Audio Mp3 (Język Angielski) od wydawnictwa Cztery Głowy.

Pobierz cały kurs – Fiszki Audio Mp3 (do nauki języka angielskiego)


ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH – Darmowe Lekcje (Najważniejsze słówka i zdania).

Powyższe Darmowe Lekcje Angielskiego na mp3 pochodzą z kursu: Angielski Rozmówki – Powiedz To od wyd Lingo.

Pobierz cały kurs – Angielski Rozmówki MP3- Powiedz To


SZYBKA NAUKA ANGIELSKICH SŁÓWEK z Wymową – Darmowa Lekcja Mp3.

 

Zamieszczona powyżej darmowa Lekcja angielskiego dla początkujących pochodzi z kursu: Angielski Konwersacje dla początkujących od wyd. DIM

Pobierz cały kurs – Angielski Konwersacje dla Początkujących MP3


Wszystkich powyższych Darmowych Lekcji Języka Angielskiego możesz słuchać w każdej wolnej chwili (zamiast np: utworów muzycznych na YouTube lub ulubionej muzyki) kiedy tylko korzystasz lub pracujesz na komputerze z dostępem do Internetu.

Darmowe Lekcje Angielskiego – zobacz i posłuchaj więcej.

Zobacz więcej darmowych lekcji Angielskiego z najlepszych kursów do nauki języka angielskiego w plikach Mp3. (linki znajdziesz poniżej).

PlayLista: Angielski Mp3 – Nauka Angielskiego (AudioBooki)

PlayLista: Szybka Nauka Angielskiego Online

Możesz również zapisać się na darmowe lekcje angielskiego na stronie: SzybkaNauka Darmowe Lekcje Mp3.

Jeżeli chcesz dodatkowo otrzymać informacje o kolejnych darmowych lekcjach angielskiego na mp3 – to polub naszą stronę na facebooku oraz subskrybuj kanał nasz kanał na YouTube.


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.


2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.