ANGIELSKI FISZKI MP3 (audio) do Szybkiej Nauki Angielskich Słówek

Fiszki Audio Mp3 do szybkiej nauki słówek języka angielskiego
Angielski – Fiszki Audio Mp3

ANGIELSKI FISZKI MP3 do nauki słówek ze słuchu.

FISZKI AUDIO Mp3 – to jeden z najlepszych produktów wydawnictwa Cztery Głowy do szybkiej i efektywnej nauki słówek języka angielskiego.Angielskie Fiszki mp3 Specjalnie przygotowana wersja Fiszek w plikach Mp3 pozwala uczyć się angielskich słówek w praktycznie każdej sytuacji. Posłuchaj przykładowych darmowych lekcji i pobierz odpowiednie dla siebie – Angielskie Fiszki Audio Mp3.

Angielskie Fiszki Mp3 (Słownictwo) – Opis:

Angielskie Fiszki Mp3 z grupy starter i słownictwo (1-6) to specjalnie przygotowane lekcje mp3 przeznaczone do szybkiej nauki angielskich słówek ze słuchu. Kurs został przygotowany w sposób, który oprócz nauki nowych słówek ze słuchu udostępnia również możliwość usłyszenia poprawnej wymowy (native speakera), tłumaczenia na język polski oraz przykładowych zdań z zastosowaniem danego słówka w zdaniu, wraz z wymową i tłumaczeniem.

  • tekst lekcji mp3 nagrano w systemie: hasło polskie – hasło angielskie – przerwa na głośne powtórzenie; co jak potwierdziły badania jest zdecydowanie najskuteczniejszym sposobem na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy;
  • dodatkowo rewelacyjna funkcja SPELL, która wyświetla słówka (hasła główne) na ekranie odtwarzacza lub telefonu, umożliwiając bezbłędne opanowanie pisowni uczonych angielskich słówek.

Tak skonstruowany kurs mp3 to klucz do szybkiej i skutecznej nauki angielskich słówek oraz pełnych zdań z ich zastosowaniem.

Dla kogo będą pomocne Fiszki Audio Mp3 z grupy słownictwo?

Fiszki Mp3 – Słownictwo przygotowane zostały specjalnie dla osób, które chcą w krótkim czasie chcą opanować duża ilość angielskich słów i zwrotów w wygodny sposób ucząc się angielskiego podczas wykonywania codziennych obowiązków. Fiszki – Angielski Słownictwo zostały pogrupowane na zestawy (słownictwo od 1-6), w zależności od poziomu zaawansowania osoby uczącej się. Czyli od poziomu podstawowego A1 (dla początkujących)  do C2 proficiency (poziom biegłości językowej). Dlatego każdy może znaleźć zestaw fiszek odpowiedni dla swojego poziomu zaawansowania języka angielskiego (szczegółowe opis każdego zestawu znajdziesz poniżej).

Angielski Fiszki Mp3 – Posłuchaj Online Darmowych fragmentów.

Opis zawartości poszczególnych zestawów Fiszek Audio do szybkiej nauki angielskich słówek wraz z linkami do pobrania.


ANGIELSKI FISZKI MP3 (Starter – dla początkujących)

FISZKI audio - j. angielski - Starter - audiobookZawartość: Zestaw zawiera ponad 500 podstawowych słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście podzielonych na 13 jednostek lekcyjnych co daje w sumie 65 min nagrań mp3.

Poziom: dla absolutnie początkujących.

Link do pobrania pełnej wersji: FISZKI AUDIO Mp3 (Angielski – Starter)


ANGIELSKI FISZKI MP3 (Słownictwo 1 – dla początkujących)

FISZKI audio - j. angielski - Słownictwo 1 - audiobookZawartość: Zestaw zawiera ponad 2200 podstawowych słów z przykładami użycia pogrupowanych w 50 kategoriach tematycznych, związanych z człowiekiem i jego otoczeniem, co w sumie daje 190 min lekcji mp3. Poziom: A1, elementary (podstawowy).

Link do pobrania pełnej wersji: FISZKI AUDIO Mp3 (Angielski – Słownictwo 1)


ANGIELSKI FISZKI MP3 (Słownictwo 2 – dla początkujących)

FISZKI audio - j. angielski - Słownictwo 2 - audiobookZawartość: Zestaw zawiera ponad 2300 angielskich słów z przykładami użycia pogrupowanych w 50 kategoriach tematycznych, związanych z człowiekiem i jego otoczeniem, co w sumie daje 210 min lekcji mp3. Poziom: A2, pre-intermediate (niższy średnio zaawansowany).

Link do pobrania pełnej wersji: FISZKI AUDIO Mp3 (Angielski – Słownictwo 2)


ANGIELSKI FISZKI MP3 (Słownictwo 3 – dla średnio zaawansowanych)

FISZKI audio - j. angielski - Słownictwo 3 - audiobookZawartość: Zestaw zawiera 2500 angielskich słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście usystematyzowanych w 50 kategoriach tematycznych, co w sumie daje 230 min lekcji angielskiego mp3. Poziom: B1, intermediate (średnio zaawansowany).

Link do pobrania pełnej wersji: FISZKI AUDIO Mp3 (Angielski – Słownictwo 3)


ANGIELSKI FISZKI MP3 (Słownictwo 4 – dla średnio zaawansowanych)

FISZKI audio - j. angielski - Słownictwo 4 - audiobookZawartość: Zestaw zawiera 2300 słówek wraz z przykładami użycia, które umożliwiają naukę w kontekście i zostały usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, co w sumie daje aż 3h 48 min lekcji mp3. Poziom: B2, upper-intermediate (wyższy średnio zaawansowany).

Link do pobrania pełnej wersji: FISZKI AUDIO Mp3 (Angielski – Słownictwo 4)


ANGIELSKI FISZKI MP3 (Słownictwo 5 – dla zaawansowanych)

FISZKI audio - j. angielski - Słownictwo 5 - audiobookZawartość: Zestaw zawiera 2400 słówek wraz z przykładami użycia, które umożliwiają naukę w kontekście i zostały usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, co w sumie daje aż 4h 15 min lekcji mp3. (w obrębie każdej kategorii nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze) Poziom: C1, advanced (zaawansowany).

Link do pobrania pełnej wersji: FISZKI AUDIO Mp3 (Angielski – Słownictwo 5)


ANGIELSKI FISZKI MP3 (Słownictwo 6 – dla zaawansowanych)

FISZKI audio - j. angielski - Słownictwo 6 - audiobookZawartość: Zestaw zawiera 2500 słówek wraz z przykładami użycia, które umożliwiają naukę w kontekście i zostały usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, co w sumie daje aż 4h 20 min nagrań mp3. Poziom: C2, proficiency (poziom biegłości językowej).

Link do pobrania pełnej wersji: FISZKI AUDIO Mp3 (Angielski – Słownictwo 6)


 Zobacz inne zestawy Fiszek Audio Mp3

Inne zestawy Fiszek do nauki języka angielskiego ( w tym te tradycyjne) znajdziesz klikając na tej stronie


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 przez internet oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).


Szybka Nauka Słówek - Angielski 1000 słów (Angielski Online)


Fiszki Audio Mp3 – do szybkiej i efektywnej nauki angielskich słówek (Słownictwo) – Opinie:

Maria Kowalska | 2012-02-27 – Przejrzysty podział na kategorie. W danym momencie można opanowywać słownictwo tylko z danego zakresu. Słuchasz i zapamiętujesz 🙂

Dorota Zak | 2012-01-06 – Fiszki zakupiłam w pakiecie co jest bardziej opłacalne. Bardzo dobrzy lektorzy słowa wymawiane są wyraźnie. Dużym plusem jest pisownia na wyświetlaczu mp3. Dla leniwców jak znalazł. Można słuchać do znudzenia, aż wreszcie zapamiętasz. Polecam.

Adam | 2011-12-05 – Bardzo sympatyczne głosy lektorów, przyjemna metoda nauki języka angielskiego dla wszystkich, którzy lubią słuchać.

Grzegorz Żądło | 2011-09-16 – Musze przyznać, że Fiszki Mp3 wydawnictwa Cztery Głowy to świetna alternatywa dla tradycyjnych e-kartoników. Już nie musimy przekładać dyskretnie karteczek w autobusie, czy rezygnować z tej formy nauki podczas prowadzenia samochodu. Teraz fiszki wgrywamy na odtwarzacz mp3 lub komórkę i słuchamy w każdym możliwym momencie. Bardzo pomocne okazuje się również usystematyzowanie słówek w poszczególnych kategoriach oraz ciekawa funkcja Spell (wyświetlania uczonych słówek na ekranie telefonu, bądź odtwarzacza), przez co nauka staje się bardziej efektywna, a słówka są przez mas lepiej zapamiętywane.  Zdecydowanie polecam ta pozycję każdemu, kto chce w ciekawy sposób uczyć się angielskich słówek.


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.

Kurs do nauki angielskich słówek eTutor


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 5

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

6 Komentarze

  1. Te fiszki Mp3 to rewelacyjne materiały do nauki. Fiszki nie tylko uczące pojedynczych słówek, ale również pełnych zdań z ich zastosowaniem. Dla mnie bomba.

  2. Widziałam i korzystałam już z wielu fiszek, ale te w formie Mp3 (do słuchania) od wyd. Cztery Głowy są według mnie zdecydowanie najlepsze. Przejrzyste nagrania oraz dodatkowe pełne zdania i zwroty (z tłumaczeniem) z zastosowaniem danego słówka w kontekście dają produkt warty polecenia każdemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.