ANGIELSKI – GRAMATYKA dla Początkujących Mp3 (Audio Kurs)

Jezyk Angielski - Gramatyka dl początkujących (Audio Kurs Mp3)
Kurs gramatyki – język angielski

Angielski – Gramatyka Mp3 od wyd. Edgard to kurs angielskiej gramatyki dla początkujących nagrany w postaci lekcji Mp3 z przykładami, ćwiczeniami i kluczem odpowiedzi. Dlatego jeżeli chcesz w szybki i wygodny sposób poznać i utrwalić podstawowe zagadnienia gramatyczne języka angielskiego to ten kurs będzie idealnym wyborem. Dlaczego? dowiesz się z opisu poniżej.

Kurs Angielskiej Gramatyki – Opis:

Audio Kurs Mp3 – Angielski Gramatyka to kurs w postaci lekcji mp3 wraz z dołączonym do nich podręcznikiem (eBook – pdf), który obejmują najważniejsze zagadnienia gramatyczne języka angielskiego tj: budowa zdania, tworzenie pytań, tworzenie przeczeń, zaimki, najczęściej używane angielskie czasy, czasowniki nieregularne i inne niezbędne podstawowe reguły gramatyczne. Do niewątpliwych zalet tego kursu należy jego forma, dzięki której w przystępny sposób zostały wytłumaczone zasady gramatyczne poparte licznymi przykładami. Dodatkowo praktyczne ćwiczenia sprawiają, że dużo łatwiej i skuteczniej zrozumiesz i zapamiętasz zasady gramatyczne. Lektorami są oczywiście profesjonalni lektorzy – wyłącznie native speakerzy. Kurs angielskiej gramatyki w postaci Lekcji Mp3 pozwala ponadto na naukę w każdej wolnej chwili, wystarczy słuchać nagrań i postępować według dołączonych instrukcji.


Szybka Nauka Słówek - Angielski 1000 słów (Angielski Online)


Dla kogo kurs Angielski Gramatyka będzie pomocny?

Audio Kurs Angielski gramatyka od wyd. Edgard przeznaczony jest do samodzielnej nauki dla osób początkujących i zaczynających naukę języka angielskiego, które chcą nauczyć się podstaw umożliwiających porozumiewanie się w języku angielskim. Dodatkowo wskazanym jest wcześniejsze nauczenie się 1000 najczęściej stosowanych angielskich słówek lub przerobienie kursu Angielski dla Początkujących Mp3. Wtedy szybciej i efektywnie przyswoisz reguły gramatyczne zawarte w kursie Angielski Gramatyka Mp3.

Osoby średnio zaawansowane mogą potraktować ten kurs gramatyki jako wygodną formę przypomnienia sobie najważniejszych reguł.

Jakie materiały otrzymasz pobierając kurs Angielskiej gramatyki dla początkujących?

Po pobraniu pełnej wersji kursu audio mp3 otrzymasz:

  • Nagrania Audio Mp3 – zawierające 12 lekcji + zestaw czasowników nieregularnych co składa się w sumie na 76 minut nagrań.
  • Podręcznik PDF (eBook) – (48 stron) w którym znajdziesz pełne teksty wszystkich zawartych w kursie reguł i zasad gramatycznych wraz z tłumaczeniami i licznymi przykładami. Tam również odnajdziesz odpowiedzi do ćwiczeń oraz dodatkowe zadania utrwalające zdobytą wiedzę.

Posłuchaj przykładowej Lekcji z kursu Angielski Gramatyka Mp3:

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Angielski Gramatyka Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Gramatyki Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3ANGIELSKI – Gramatyka dla początkujących – Pobierz

Audio Kurs Angielski gramatyka dla początkujących możesz pobrać również w pakiecie Pakiet Angielski od Początku od wydawnictwa Edgard.


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Jak uczyć się przy pomocy kursu – Angielski Gramatyka?

Lekcji Audio Mp3 z kursu Angielski gramatyka dla początkujących wystarczy słuchać. Nie jest konieczne wykonywanie dodatkowych ćwiczeń. Korzystając z kursu należy jednak uważnie wysłuchać omówień poszczególnych zasad gramatycznych i powtarzać za angielskim lektorem podane przykłady. Przy okazji możesz korzystać z podręcznika pdf utrwalając poprawną pisownię.

W celu utrwalenia reguł należy, wzorując się na podanych przykładach i wykonywać ćwiczenia następujące po każdej z lekcji. Najlepsze efekty przynosi kilkukrotne przesłuchanie płyty i wykonywanie wszystkich zadanych ćwiczeń. Warto także wracać do kursu w odstępie kilku tygodni, w celu przypomnienia sobie najważniejszych zagadnień i powtórnego przećwiczenia omawianych reguł w praktyce.

Angielski Gramatyka dla początkujących – opinie:

Grzegorz Żądło | 2011-09-16 – Podręczniki i kursy Mp3 wydawnictwa Edgard to jedne z najlepszych tego typu materiałów na rynku, dlatego bez wahania mogę polecić bardzo praktyczny kurs gramatyki angielskiej na Mp3. W bardzo przystępny sposób omówione w nim zostały kolejne zasady gramatyczne i co najważniejsze przedstawione na wielu przykładach, przez co nauka z kursem jest nie tylko wygodna (lekcje Mp3) ale również bardzo skuteczna.

Piotr Podbielski | 2009-04-15 – Bardzo dobre wydawnictwo, świetni lektorzy, nigdzie tak tanio nie nauczysz się poprawnej wymowy angielskiego!

Lucyna Loda | 2008-12-10 – Bardzo dobrze opracowany zbiór podstawowych zasad gramatyki angielskiego. Dla osoby, która rozpoczyna naukę jest bardzo przydatny.

Piotr Szychowiak | 2008-11-24 – EDGARD jest i zawsze był super, cenię sobie jego pozycje, gdyż są starannie przygotowane.

Anna Szlichta | 2008-10-14 – Bardzo przydatny zbiór wszystkich podstawowych zasad gramatyki angielskiego, świetna powtórka.

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 2

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.