Angielski – Fiszki Audio MP3 na Maturę ustną i podstawową.

Angielski - matura podstawowa - Fiszki Audio Mp3
Angielskie Fiszki do Matury

Wydawnictwo Cztery Głowy wydało również specjalny cykl Angielskich Fiszek Audio Mp3 dla wszystkich maturzystów. Zestawy Fiszki – Matura podstawowa oraz Fiszki – Matura ustna to materiały przygotowane specjalnie dla uczniów, którzy chcą w szybki sposób przypomnieć sobie materiał do matury oraz nauczy się nowych słówek. W tym wpisie znajdziesz ich dokładny opis, fragment nagrania video – mp3 oraz linki do pobrania pełnych wersji Fiszek Audio Mp3.

Angielskie Fiszki Mp3 (do Matury) – Opis:

Fiszki Audio Mp3 – język angielski matura to doskonały sposób na rozpoczęcie przygotowań do matury podstawowej oraz matury ustnej z języka angielskiego. Materiały przygotowane zostały w bardzo prosty sposób, co wraz z wyraźnymi nagraniami oraz możliwością podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza bądź telefonu to zdecydowanie jedno z najlepszych rozwiązań w temacie skutecznej nauki słówek i powtarzania materiału przed maturą.

Dla kogo pomocne będą Fiszki Audio Mp3 – Matura z angielskiego?

Fiszki Audio Mp3 – do matury z języka angielskiego to dwa zestawy przygotowane specjalnie dla przyszłych maturzystów. Podzielone zostały na dwie kategorie tematyczne. Do nauki zagadnień z matury podstawowej oraz przygotowujące do matury ustnej. Oba kursy powstały dla osób na poziomie średnio-zaawansowanym. W każdym z kursów słownictwo zostało starannie dobrane i usystematyzowane w 15 wymaganych na egzaminie maturalnym kategoriach tematycznych, co gwarantuje optymalne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Dzięki temu przyswajanie słówek i ważnych konstrukcji gramatycznych staje się dużo łatwiejsze. Fiszki te będą pomocne w systematycznej nauce do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, dlatego jeżeli czeka Ciebie w przyszłości egzamin maturalny to te materiały będą idealne dla Ciebie.

Posłuchaj Online Darmowego fragmentu Fiszek do matury.

Opis zawartości poszczególnych zestawów Fiszek – matura ustna i podstawowa wraz z linkami do pobrania.


JĘZYK ANGIELSKI – FISZKI AUDIO (Matura ustna z angielskiego)

Angielski - matura podstawowa - Fiszki Audio Mp3Zawartość: Zestaw zawiera 2800 angielskich słówek wraz z przykładami ich zastosowania w kontekście podzielonych na 15 kategorii tematycznych związanych z egzaminem maturalnym co daje ponad 5h nagrań mp3 native speakerów. Poziom: B1, intermediate (średnio zaawansowany).

Link do pobrania pełnej wersji: FISZKI AUDIO Mp3 (Matura Podstawowa z angielskiego)


JĘZYK ANGIELSKI FISZKI AUDIO (Matura ustna z angielskiego)

ANGIELSKIE FISZKI AUDIO MP3 - Matura UstnaZawartość: Zestaw matura ustna zawiera: ponad 700 starannie dobranych słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście. Słownictwo zostało podzielone na 12 wymaganych na egzaminie maturalnym zagadnienień, co zagwarantuje optymalne przygotowanie. Daje to 1h 30 min nagrań mp3 na poziomie: B1/B2, intermediate (średnio zaawansowany).

Link do pobrania pełnej wersji: FISZKI AUDIO Mp3 (Matura Ustna z angielskiego)


Zobacz inne zestawy fiszek do nauki angielskiego.

Inne zestawy Fiszek do nauki języka angielskiego (słownictwo, konwersacje, matura ustna, biznes) znajdziesz klikając na tej stronie. Tradycyjne fiszki w postaci karteczek oraz zestawy promocyjne znajdziesz na stronie: Angielski Fiszki


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Nexto.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Fiszki Audio do matury z języka angielskiego – Opinie:

Asia | 2012-10-10 – Świetne :), nie ma szans nie zapamiętać :). Wystarczy słuchać i powtarzać. Codziennie 10 minut. Ja tak robię i po tygodniu widzę efekt. Polecam!

Albin Gierun | 2012-01-08 – Uwielbiam fiszki. Matura podstawowa to świetne repertorium to czego się uczyłeś, zapominałeś lub przeoczyłeś. Ocena bardzo dobra.


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.