ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH – Szybka Nauka Angielskiego.


Angielski dla początkujacych - kurs angielskiego online

ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH – zobacz i posłuchaj porad video zamieszczonych poniżej aby dowiedzieć się w jaki sposób szybko nauczyć się języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Sprawdzona i szybka metoda nauki angielskiego dla początkujących, czyli rozpoczynających właśnie samodzielną naukę angielskiego.


Jak szybko nauczyć się angielskiego (praktyczne porady dla początkujących) – zobacz video.

Poniżej znajdziesz bardzo wartościowe nagranie video (Autorstwa Sebastiana Schabowskiego), które pokaże Ci drogę na skróty do zrozumienia większości tekstów i rozmów po angielsku. Jeżeli jesteś osoba początkującą i właśnie rozpoczynasz naukę angielskiego od podstaw, to koniecznie zobacz to video, a zmienisz swoje podejście do nauki angielskiego.

Z nagrania poniżej dowiesz się min:

  • Dlaczego warto rozpocząć naukę angielskiego od 1000 najczęściej używanych w nim słów?
  • Gdzie i jaką metodą możesz się ich nauczyć tych właśnie słówek w szybki i skuteczny sposób, aby w krótkim czasie zacząć rozumieć język angielski?
  • Dlaczego tak wiele osób początkujących ma problem z nauką języka angielskiego?
  • W jaki sposób szybko nauczyć się angielskich słówek dla początkujących.
  • Dlaczego nie warto uczyć się angielskich słówek w szkołach językowych?
  • Poznasz sposób, który pozwala rozumieć prawie 80% przekazu w języku angielskim, (po dwóch miesiącach nauki) ucząc się zaledwie 30 min każdego dnia.
  • Poznasz również metodę na to, aby mieć motywację do nauki oraz skutecznie i szybko się uczyć.

ANGIELSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH (Zobacz video)

Jeśli chcesz rozpocząć naukę 1000 angielskich słówek dla początkujących na stronie 1000 słów (kliknij tutaj). Od razu zostaniesz przeniesiony na witrynę, gdzie zamówisz dostęp do strony uczącej najczęściej stosowanych angielskich słów przez internet.

Angielskie słówka Mp3 (klikając tutaj) – możesz zamówić również lekcje audio Mp3 zawierające angielskie słówka dla początkujących w formie nagrań mp3 (do słuchania).


Angielski-rozmowki-mp3


2 Komentarze

  1. Obejrzałem to video i stwierdzam, że gość ma rację. Metoda bardzo interesująca i logicznie rzecz biorąc przy niewielkim wysiłku możemy znacznie podnieść nasz poziom rozumienia języka angielskiego, a to faktycznie podstawa kiedy rozpoczynamy naukę.

  2. Bardzo ciekawe podejście do nauki, ktoś próbował nauki tych 1000 najczęściej używanych angielskich słówek? – Jak efekty pochwalcie się/

1 Trackback / Pingback

  1. ANGIELSKI - Fiszki Audio Mp3 - Szybka Nauka Angielskich Słówek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.