ANGIELSKI KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH MP3 (wyd. Edgard).

Angielski Kurs Podstawowy - AudioKurs Mp3Angielski Kurs Podstawowy Mp3 od wyd. Edgard – 1000 najważniejszych słów i zwrotów + gramatyka przeznaczony do nauki angielskiego ze słuchu dla osób początkujących. Szczególnie polecany dla uczniów rozpoczynających samodzielną naukę języka angielskiego.

Opis kursu Mp3 – Angielski dla Początkujących.

Angielski Kurs Podstawowy Mp3 uczy swobodnego posługiwania się językiem angielskim i zawiera w sobie podstawowe jak również rozbudowane słownictwo, a także rozmówki (konwersacje), ciekawostki językowe oraz gramatykę. Szczególnie polecany dla uczniów, nie mających wcześniej styczności z językiem angielskim. Nagrania mp3 zawarte w kursie Angielski dla początkujących uczą nowych słówek metoda powtarzania, ponadto zawierają dialogi i pytania sprawdzające. Zakres tematów sprawia, że kurs wykorzystywać można również jako rozmówki przydatne osobom planującym wyjazd za granicę.


Szybka Nauka Słówek - Angielski 1000 słów (Angielski Online)


Dla kogo ten kurs Mp3 będzie pomocny?

Angielski Kurs podstawowy Mp3 – przeznaczony jest do nauki ze słuchu dla osób początkujących na poziomie A1 (rozpoczynających naukę języka angielskiego) oraz osób, które chcą przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego i przygotować się do podróży.

Zawartość opisywanego Audio kursu (mp3)

W skład pełnej wersji Kursu Angielski dla Początkujących Mp3 wchodzi:

 • AudioKurs Mp3 – zawierający 12 lekcji – w sumie aż 2h 08 min. nagrań Mp3 native speakerów – uczących 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów tj: pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia i wiele innych, czyli przydatnych w codziennej komunikacji w języku angielskim.

Materiały z audio kursu zostały podzielone na następujące lekcje:

 • Lekcja 1 – Podstawowe zwroty i wyrażenia
 • Lekcja 2 – Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas
 • Lekcja 3 – Człowiek i rodzina
 • Lekcja 4 – Części ciała, cechy charakteru, opis osoby
 • Lekcja 5 – Kolory, części garderoby, sklep i zakupy
 • Lekcja 6 – Żywność, jedzenie, restauracja
 • Lekcja 7 – Komunikacja i podróżowanie
 • Lekcja 8 – Wakacje, czas wolny i hobby
 • Lekcja 9 – W mieście, pytanie o drogę
 • Lekcja 10 – Życie codzienne, dom, szkoła, praca
 • Lekcja 11 – Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc
 • Lekcja 12 – Praca i zawody
 • Podręcznik PDF (eBook) – 48 strony – zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, pełny tekst nagrań dostępnych w lekcjach mp3 oraz dialogi i ćwiczenia utrwalające. Na płycie, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające, słowniczek do nagrań oraz odpowiedzi do ćwiczeń zawartych w kursie mp3.

Darmowe Lekcje – Posłuchaj fragmentu kursu Online

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Angielski dla początkujących Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3Angielski Kurs Podstawowy Mp3 (Edgard) – Pobierz

AudioKurs ten możesz pobrać również w pakiecie wraz z Kursami:  Angielski Gramatyka Mp3 oraz Angielski Mp3 – Najważniejsze zwroty i wyrażenia na stronie: Pakiet Języka angielskiego – Od poczatku (Mp3)


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 przez Internet oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Opinie o kursie

Zbigniew Dziedzic | 2019-07-27 – Bardzo dobry kurs, ja nie znałem w ogóle angielskiego. Moje pokolenie się nie uczyło angielskiego jaki to każdy wie i dla mnie ten angielski jest super. Prosto i zrozumiale mam napisane i słyszane bardzo, wyrażanie mogę sobie powróżyć dowolne słowo czy zdanie ile razy tylko zechcę. Mogę się uczyć w drodze do pracy i z pracy i tam gdzie nikt mnie nie słyszy i nie widzi i się ze mnie nie będzie naśmiewał, że nie umiem. Jak bym umiał to kurs by był nie potrzebny, a na kurs grupowy z wykładami i innymi słuchaczami nie znając go w ogóle bym się nie zdecydował. Dzięki temu kursowi podstawowy na MP-3 uczę się u muszę przyznać że przyswajam dość szybko i dużo.

Zbigniew Sieradzki | 2018-04-27 – Prosty a zarazem w pełni profesjonalnie przygotowany kurs językowy, wyśmienity wybór dla chcących rozpocząć przygodę z językiem angielskim lub dla tych, którzy co prawda uczyli się tego języka wcześniej ale z uwagi na brak „treningu” nie do końca są pewni swoich umiejętności językowych. Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Polecam.

Dorota Gogler | 2010-02-17 – Jestem bardzo zadowolona z zakupu ,na pewno kupie inne książki z tej serii bo wszystko jest jasne, proste i zrozumiałe. Sam zakup książki to jak mrugnięcie okiem szybko i płynnie, zamawiasz, płacisz i otrzymujesz link, ściągasz książkę i uczysz się. Szczerze wszystkim polecam.

Marcin Kwasny | 2016-05-28 – Idealny zestaw dla osób, które niewiedza na początku jak czytać poszczególne słowa. W tym kursie mamy słowo mówione, jak i pisane, czyli doskonale połączenie na start z językiem angielskim!!!

Ewa Wyszyńska | 2016-02-06 – Serdecznie polecam kupiłam ten kurs, bo jadę w lutym do Anglii i teraz już nie będę się stresować np jak wejdę do autobusu. Kurs jest świetny. Wgrałam sobie go do telefonu i mam zawsze przy sobie


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 4.6 / 5. oddanych głosów: 10

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

2 Komentarze

 1. Jak dla mnie kurs idealny na początek. Z uwagi na to, że dojazd do pracy zajmuje mi w korkach prawie 1,5 godziny każdego dnia kupiłam ten kurs. Lekcje mp3 zgrałam na płytę i teraz uczę się słuchając nagrań w samochodzie w drodze do pracy. Polecam wszystkim zabieganym. Pozdrawiam Agata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.