NIEMIECKI – GRAMATYKA dla Początkujących Mp3 (Audio Kurs)

niemiecki-gramatyka-mp3
Język niemiecki – Gramatyka Mp3

Niemiecki – Gramatyka Mp3 od wyd. Edgard to kurs do szybkiej i wygodnej nauki gramatyki języka niemieckiego dla osób początkujących w postaci lekcji Mp3 z licznymi przykładami, ćwiczeniami oraz podręcznikiem w formie eBooka (pdf). Przeznaczony dla osób, które chcą szybko nauczyć się niemieckiej gramatyki lub przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia gramatyczne języka niemieckiego.

Niemiecki gramatyka Mp3 – Opis:

Kurs niemieckiej Gramatyki w postaci nagrań audio Mp3 – to specjalnie przygotowane lekcje dla początkujących do nauki niemieckiej gramatyki ze słuchu wraz z dołączonym podręcznikiem w postaci eBooka, który ułatwia naukę i pozwala na poprawne opanowanie pisowni oraz utrwalenie niezrozumiałych tematów. Zaletami Audio Kursu Niemieckiej gramatyki od wydawnictwa Edgard są:

– przystępnie objaśnione reguły gramatyczne
– liczne przykłady
– nagrania Muttersprachlerów z tłumaczeniami
– wiele praktycznych ćwiczeń
– dodatkowe ćwiczenia w dołączonym podręczniku pdf

Dla kogo kurs Niemieckiej gramatyki będzie pomocny?

Jeżeli jesteś osoba początkującą, która uczy się języka niemieckiego i znasz już podstawowe słowa i wyrażenia jednak nie wiesz jak poprawnie gramatycznie ich używać to kurs: Niemiecki Gramatyka Mp3 będzie dla Ciebie odpowiednim materiałem. Rekomendowanym jest przed przystąpieniem do nauki z kursem wcześniejsze poznanie 1000 najczęściej stosowanych niemieckich słówek lub przerobienie kursu Niemiecki dla Początkujących Mp3. Pozwala to na efektywniejszą naukę z kursem i szybsze przyswajanie zdobytej wiedzy poprzez ćwiczenia zawarte w kursie Niemiecki gramatyka Mp3. Kurs będzie również idealnym dla osób na poziomie średnio-zaawansowanym, które chcą przypomnieć sobie podstawy niemieckiej gramatyki.


Szybka Nauka Niemieckiego - Niemiecki 1000 słów (Nauka Online)


Jakie materiały otrzymasz z kursem Niemiecki Gramatyka Mp3?

W skład pełnego zestawu kursu od wyd. Edgard składają się:

  • 26 Lekcje Niemieckiej gramatyki w plikach Audio Mp3 – co daje w sumie ponad 70 minut nagrań w wysokiej jakości, dzięki którym możesz uczyć się i poznawać podstawy niemieckiej gramatyki podczas wykonywania wielu codziennych czynności.
  • Podręcznik PDF (eBook) – (40 stron) który zawiera pełne teksty wszystkich zebranych w kursie mp3 reguł wraz z wyszczególnionymi przykładami i tłumaczeniami, odpowiedziami do zawartych w lekcjach ćwiczeń, dodatkowe zadania oraz zbiór czasowników nieregularnych.  Podręcznik, który jest dołączony do kursu składa się z sześciu części:
  • 1). Rzeczowniki i rodzajniki niemieckie
  • 2). Czasowniki niemieckie
  • 3). Szyk zdania – zdanie proste
  • 4). Zaimek
  • 5). Przymiotnik i przysłówek
  • 6). Czasy przeszłe języka niemieckiego

Posłuchaj poniżej jednej z Lekcji Kursu Niemiecki gramatyka Mp3:

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Niemiecki Gramatyka Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Niemieckiej Gramatyki Mp3 (Download)

Pełna wersja KursuNIEMIECKI – Gramatyka dla początkujących – Pobierz

Możesz skorzystać również z możliwości pobrania kursu Niemieckiej Gramatyki taniej w pakiecie wraz z Kursem dla początkujących wybierając zestaw: Niemiecki do początku wyd Edgard.


Pamiętaj zamawiając Kurs Audio Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Niemiecki Gramatyka dla początkujących – opinie:

Waldemar Kosiński | 2013-02-13 – Gramatyka opisana z podaniem przykładów z życia. Szkoda, że nie wydana w wersji karaoke. Następny mój zakup kilka godzin później był z Karaoke. Co prawda nie gramatyka, tylko „Niemiecki w praktyce – 1000 podstawowych słów i zwrotów” z systemami „Karaoke”. Dobra rzecz. To co słyszysz pojawia się na ekranie.

Iwona Tomaszewska | 2010-02-21 – Nie spodziewałam się, że słuchanie gramatyki ma sens. Wydawało mi się, że co jak co, ale gramatykę danego języka się czyta ze zrozumieniem. Ale zaintrygował mnie taki pomysł i chciałam go sprawdzić. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wreszcie reguły, które niby pamiętam jak czytam a wylatują mi z głowy, mogę szybko przypomnieć sobie i utrwalić wysłuchując je ponownie. Z ponownym sięgnięciem po podręcznik jest nie raz problem a wysłuchanie kolejny raz nagrania wymaga mniej mobilizacji. Wystarczy kliknąć. Polecam ten sposób nauki i utrwalania gramatyki. Nie jest to tak żmudne i nudne jak ciągłe otwieranie książki, bo znów coś uciekło nam z głowy. Zwłaszcza dla opornych językowo. Dobre również do słuchania przed snem, zapada w pamięć. Miły głos lektora, który bardzo przejrzyście wprowadza nas w różnorakie zagadnienia.

Maciej Szeleźnik | 2009-12-15 – Dla początkującego tak jak ja – super sprawa !!! Prosto, jasno, „łopatologicznie” podane podstawowe wiadomości. Poza tym forma mp3 bardzo mi odpowiada… Nagrałem sobie na komórkę i mam kurs zawsze przy sobie. Gorąco polecam !!!

 


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego na portalu eTutor.

Niemiecki eTutor - Kurs Online


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 2

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.