ANGIELSKI ROZMÓWKI MP3 – Konwersacje dla zaawansowanych DIM

ANGIELSKI DLA ZAAWANSOWANYCH - Mp3
Angielski – Konwersacje dla zaawansowanych

Angielski na Mp3 – Konwersacje dla zaawansowanych do wydawnictwa DiM to znakomita pozycja dla wszystkich tych, którzy chcą szybko utrwalać swój język angielski korzystając z gotowych zaawansowanych dialogów i rozmówek nagranych w plikach mp3. Lekcje Audio kursu konwersacje dla zaawansowanych to wygodna forma szybkiej nauki angielskiego ze słuchu. W tym wpisie posłuchasz darmowych lekcji oraz pobierzesz kurs prosto na swój komputer.

Angielski na Mp3 Konwersacje dla zaawansowanych – opis:

Kurs do samodzielnej nauki – Rozmówki Mp3 (Konwersacje) od wydawnictwa DIM z serii Listen & Learn nie tylko uczy swobodnego rozmawiania po angielsku, ale również pozwala rozwijać słownictwo na poziomie zaawansowanym, które jest wymagane na egzaminach FCE, CAE i innych. Lekcje z kursu angielski dla zaawansowanych obejmują aż 40 tematów leksykalnych oraz 16 funkcji konwersacyjnych zawierających 150 sytuacji doskonalących wypowiadanie się oraz dodatkowo ponad 1200 słów, zwrotów i pełnych zdań do powtarzania. Ponadto wszystkie słowa i wyrażenia zastosowane w kursie mp3 zostały nagrane wraz z tłumaczeniami, co bardzo ułatwia korzystanie z kursu. Lekcje dla zaawansowanych pomagają również opanować i utrwalić angielskie zdania i zwroty aby móc swobodnie się porozumiewać w języku angielskim.


Angielski-rozmowki-mp3


Angielskie Rozmówki Mp3 – dla kogo ten kurs?

Opisywany Kurs konwersacyjny języka angielskiego przygotowany został dla osób zaawansowanych uczących się języka angielskiego lub chcących utrwalić zdobyte umiejętności rozmawiania w języku angielskim. Ponadto warto dodać, że tego typu kurs ten i słuchanie lekcji kursu Konwersacje Mp3 pomaga przełamać tą barierę i szybko nauczyć się swobodnie rozmawiać po angielsku. Kurs dla zaawansowanych jest również świetnym uzupełnieniem kursu: Angielski Mp3 – Konwersacje dla początkujących (DiM) oraz Kursu 500 angielskich zdań i zwrotów Mp3.

Angielski Konwersacje Mp3 dla zaawansowanych – zawartość kursu:

Pobierając pełną wersję kursu: Angielski konwersacje dla zaawansowanych od wyd. Dim otrzymasz:

  • Lekcje Audio Mp3 (153 min) – obejmujące wspomniane już 40 tematów  w skład których wchodzi – 150 sytuacji doskonalących wypowiadanie się oraz dodatkowo ponad 1200 słów, zwrotów i pełnych zdań do powtarzania.
  • Pliki karaoke (LRC) wraz z instrukcją korzystania z kursu na mp3 i systemu Karaoke + pliki w formacie .m4bwersja dla iPod`a
  • Podręcznik eBook PDF (34 strony) ułatwiający naukę z kursem oraz zawierający wszystkie zawarte w lekcjach Mp3: dialogi, konwersacje i rozmówki z tłumaczeniami, zdania i pytania do powtarzania, ćwiczenia z przykładowymi odpowiedziami.

Materiał kursu obejmuje następujące lekcje:
PART ONE MODERN LIVING
Lesson 1 Education / Rules and regulations
Lesson 2 Earning money / Accepting and refusing advice + Expressing uncertainty
Lesson 3 Modern lifestyles / Giving reasons + Expressing likes and preferences
PART TWO PLACES & OBJECTS
Lesson 4 Geography / Expressing impressions
Lesson 5 Buildings / Making suggestions and recommendations
Lesson 6 Objects / Making complaints
PART THREE THE MODERN STATE
Lesson 7 Economy / Expressing limited knowledge
Lesson 8 Politics and law / Expressing general opinions
Lesson 9 Culture / Disagreeing + Making recommendations
PART FOUR THE WORLD TODAY
Lesson 10 The world in danger / Expressing cause and consequence
Lesson 11 Crossing barriers / Giving opinions
Lesson 12 Modern media / Giving advice + Making assumptions

Darmowe konwersacje – posłuchaj lekcji Mp3 dla zaawansowanych.

Pobierz Kurs MP3 już teraz:

ANGIELSKI Konwersacje Mp3 dla zaawansowanych (pobierz)

Dodatkowo jeżeli chcesz szybko nauczyć się mówić po angielsku, skorzystaj lekcji audio Mp3 na stronie: 500 najczęściej stosowanych angielskich zdań i zwrotów.


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Nextooszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Angielski rozmówki dla zaawansowanych DiM – opinie użytkowników:

Grzegorz | 2012-11-28 – Pobrałem ten kurs, gdyż konwersacje od wyd. Dim są zawsze bardzo dobrze przygotowane, a taka forma nauki (rozmówki w plikach Mp3) najbardziej mi odpowiada. Polecam.

Łukasz Szczepaniak | 2011-11-11 – Ciekawa propozycja dla osób, które spędzają trochę czasu w samochodzie. Można oczywiście słuchać radia, ale jak chcemy nauczyć się języka angielskiego, to zdecydowanie warto. Jak znajdziemy jeszcze trochę więcej czasu, to przed słuchaniem warto poczytać w domu teksty tych nagrań, więcej zostaje w głowie 🙂

Łukasz | 2009-12-07 – Wysoka ocena przede wszystkim za formę, dzięki czemu możliwe szlifowanie angielskiego praktycznie w każdej wolnej chwili i przy okazji innych niewymagających zajęć. Ponadto dużo przydatnych zwrotów, a całość uporządkowana tematycznie. Duża rozpiętość skali trudności (nie wiem czy to wada, czy zaleta) – od prostych pojedynczych słówek, poprzez dłuższe zwroty, aż do wymagających dużego skupienia dialogów i zadań.

Magda | 2009-10-30 – Audiobook świetnie nadaje się do słuchania w samochodzie, podróży, podczas wykonywania codziennych czynności. Słówka łatwo wpadają w ucho, a ich podział tematyczny znacznie ułatwia naukę. Nie zastąpi to z pewnością samodzielnej nauki słownictwa, ale pomaga w ugruntowaniu wcześniej zdobytej wiedzy. Polecam dla osób które znają ang na poziomie średnio-zaawasowanym.

Agnieszka Wiśniewska | 2009-10-14 – Postanowiłam kupić Konwersacje dla Zaawansowanych, bo chociaż od 3 lat jestem za granicą wciąż miewam problemy ze zrozumieniem innych osób mówiących po angielsku.
Nagrań słucham głównie w drodze do pracy, nie przywiązując zbytniej wagi do powtarzania czy zapamiętywania.
Poświęcam na słuchanie nie więcej niż 20 do 40 minut dziennie.
Po około dwóch tygodniach mój szef zwrócił mi uwagę, że mój język angielski stał się bardziej płynny, naturalniejszy.
Coraz mniej czasu poświęcam na odnajdywanie w pamięci słów czy zwrotów angielskich, znacznie łatwiej przychodzi mi zrozumienie innych osób.
Wielu moich anglojęzycznych znajomych jest pod wrażeniem, że w ciągu kilku dni stałam się o wiele bardziej kontaktowa.
Zdecydowanie łatwiej jest mi nawiązać rozmowę.

Polecam Konwersacje dla Zaawansowanych dla wszystkich, którzy nie mają czasu czy sił na książkowe kursy. Na pewno nie zawiedziecie się!!
Dziękuję i pozdrawiam.


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 3

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

1 Komentarz

  1. Takie konwersacyjny angielski to bardzo dobra sprawa bo szybciej się nauczysz języka czy to z Preply czy poprzez rozmowe zawsze są takie samego efekty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.