ANGIELSKI ROZMÓWKI MP3 – Konwersacje dla początkujacych (DIM)

angielski konwersacje
Angielski – Konwersacje dla Początkujących Mp3

ANGIELSKI MP3 – Konwersacje dla początkujących

Angielski Rozmówki Mp3 – Kurs do samodzielnej nauki ze słuchu: Angielski na Mp3 – Konwersacje dla początkujących od wydawnictwa Dim to jeden z najpopularniejszych i najczęściej pobieranych kursów audio do samodzielnej i szybkiej nauki angielskiego w plikach mp3. O tym dlaczego jest on tak pożądany oraz jakie materiały do nauki otrzymasz pobierając jego pełną wersję dowiesz się w dalszej części tego artykułu.

Angielski na Mp3 Konwersacje dla Początkujących – opis kursu

Kursy do nauki angielskiego z serii: Konwersacje na Mp3 zostały przygotowane w ten sposób aby umożliwić osobom korzystającym z kursu szybkie nauczenie się poprawnie skonstruowanych gramatycznie pełnych zdań i zwrotów na podstawie konwersacji czyli rozmów między ludźmi. Scenki nagrane w lekcjach mp3 kursu Konwersacje dla początkujących mp3 przedstawiają codzienne rozmowy na popularne tematy. Dzięki temu uczysz się angielskich słówek, pełnych zdań i zwrotów, które są bardzo często używane podczas rozmowy. 

Głównym celem kursów z serii Listen & Learn (słuchaj i ucz się) do szybkiej i samodzielnej nauki ze słuchu, jest pokonanie „bariery” w mówieniu. Wszystkie słowa i wyrażenia zawarte w lekcjach mp3 nagrane są z tłumaczeniami. Zdecydowanie ułatwia korzystanie z kursu mp3 oraz pozwala bardzo szybko je opanować i utrwalić. Dodatkowo specjalnie opracowane ćwiczenia umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie. Czyli podczas wykonywania codziennych obowiązków oraz np w drodze do pracy, w podróży, w domu.


Angielski-rozmowki-mp3


 Angielskie Rozmówki Mp3 – dla kogo ten kurs audio?

Angielskie Konwersacje dla początkujących na Mp3 jak sama nazwa kursu wskazuje są adresowane do osób początkujących, rozpoczynających naukę, jak również tych, którzy chcą poprawić umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. Kurs będzie również bardzo pomocny dla osób, które  posiadają spory zasób angielskich słówek oraz rozumieją przekaz po angielsku, ale mają barierę przed swobodnym porozumiewaniem się w języku angielskim. Kurs ten i słuchanie lekcji kursu Konwersacje Mp3 pomaga przełamać tą barierę i szybko nauczyć się swobodnie rozmawiać po angielsku.

Zawartość kursu: Angielski na Mp3 (Rozmówki)

W skład pełnej wersji Kursu Angielski na Mp3 – Konwersacje dla początkujących Mp3 wchodzą:

  • Lekcje Audio Mp3 (153 min)obejmujące 64 tematy codziennych konwersacji – 120 sytuacji doskonalących wypowiadanie się, ponad 1100 słów, zwrotów i pełnych zdań do powtarzania.

W każdej lekcji mp3:
Nauka słów i zwrotów niezbędnych do prowadzenia rozmowy. Powtarzanie i utrwalanie całych zdań i pytań w różnych sytuacjach. Odpowiadanie na pytania oraz samodzielne tworzenie zdań i pytań według instrukcji lektora.

  • Pliki karaoke (LRC) wraz z instrukcją korzystania z kursu na mp3 i systemu Karaoke + pliki w formacie .m4bwersja dla iPod`a
  • Podręcznik eBook PDF (29 stron) ułatwiający naukę z kursem oraz zawierający wszystkie zawarte w lekcjach Mp3: dialogi, konwersacje i rozmówki z tłumaczeniami, zdania i pytania do powtarzania, ćwiczenia z przykładowymi odpowiedziami.

Darmowe Lekcje – posłuchaj fragmentu kursu dla początkujących

Pobierz Kurs: Angielski Mp3 (download)

Pobierz Kurs MP3 już teraz:

ANGIELSKI Konwersacje Mp3 dla początkujących (kliknij)

Dodatkowo jeżeli chcesz szybko nauczyć się mówić po angielsku, skorzystaj lekcji audio Mp3 na stronie: 500 najczęściej stosowanych angielskich zdań i zwrotów.


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Księgarni e-nexto oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji. Linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Angielski konwersacje od DiM – opinie użytkowników:

Barbara Ochmańska | 2013-04-22 – Książka jest super. Polecam szczególnie ludziom, którzy chcą sobie odświeżyc pamięć z języka angielskiego, więc na początku jest w miarę łatwa, jak również dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tym językiem.

Sebastian Mucha | 2012-07-07 – Po raz pierwszy odkryłem nexto i co do fachowości i szybkości zakupu chyba nie mam co zapewniać. Sam produkt – jak najbardziej zgodny z opisem i w pełni spełnił moje oczekiwania. Bardzo przystępna forma ułatwia mi przypomnienie podstaw angielskiego podczas długich biegów w terenie – gorąco polecam.

Joanna Łatka | 2011-11-26 – Jestem bardzo zadowolona z zakupu konwersacji. Lekcje są fajnie zbudowane i wciągają do nauki. Po za tym, zauważam że odblokowałam się na mówienie. Polecam zakup konwersacji.

Bohdan Działek | 2011-11-12 – To był bardzo dobry zakup. Rozpocząłem naukę języka angielskiego w szkole Speek Up . Zakupiona pozycja jest bardzo dobrym uzupełnieniem kursu. Wgrałem sobie pliki MP3 na telefon komórkowy i cokolwiek nie załatwiam jeżdżąc samochodem ucz się, Teraz nawet „korki” tak mnie nie denerwują. Bardzo dobra i nie droga inwestycja :).

Alicja Radziejewska | 2011-07-24 – Świetna sprawa, bardzo ułatwiająca naukę, można uczyć się ze słuchu np. w aucie ( co w moim przypadku bardzo się sprawdza) a dla zapamiętania pisowni korzystam z książki. Bardzo polecam wszystkim początkującym, ja zamierzam dokupić kolejna cześć dla średnio zaawansowanych oraz inne wydania e-książek.

Katarzyna Dowczyńska | 2009-11-10 – Polecam wszystkim którzy chcą się samodzielnie uczyć angielskiego bardzo dobry program. Mam go na mp3 tłumaczony tekst pojawia się w napisach po polsku i od razu po angielsku naprawdę polecam wszystkim. Kupujcie bo warto!


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 4

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

1 Komentarz

  1. O super będę sobie włączała na moim odtwarzaczu takie konwersacje z języka angielskiego bo na wakacje pragnę wyjechać i bardzo się boje bariery językowej może mi się uda poprzez to.

1 Trackback / Pingback

  1. ANGIELSKI ROZMÓWKI MP3 - Konwersacje dla zaawansowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.