KURS ANGIELSKIEGO dla kierowców międzynarodowych.

Kurs angielskiego dla kierowców
Kurs angielskiego dla kierowców

ANGIELSKI DLA KIEROWCÓW MIĘDZYNARODOWYCH do słuchania na MP3.

 to jeden z najlepszych obecnie kursów angielskiego skierowanych do kierowców ciężarówek pracujących na trasach międzynarodowych.

Specjalistyczne słownictwo, podstawowe angielskie zwroty potrzebne w pracy kierowcy oraz przystępna i wygodna forma nauki, (audiobook) która umożliwia słuchanie lekcji angielskiego podczas pracy (za kierownica ciężarówki) to główne zalety tego kursu angielskiego.

Specjalistyczny Kurs angielskiego dla kierowców Mp3 – opis:

Jesteś kierowcą ciężarówki (TIR) na trasach międzynarodowych? Chcesz szybko nauczyć się niezbędnego za granicą języka angielskiego? Chcesz poznać specjalistyczne słownictwo pomocne w pracy kierowcy, którego nie znajdziesz w żadnym innym kursie?

Pobierz dla siebie ten specjalistyczny kurs języka angielskiego dla kierowców międzynarodowych do słuchania na MP3.

W kursie Angielski dla kierowców międzynarodowych znajdziesz:

  • Angielskie słówka niezbędne w codziennej pracy kierowcy w anglojęzycznym środowisku.
  • pomocne angielskie zwroty i wyrażenia potrzebne na załadunku i rozładunku,
  • niezbędne angielskie zwroty i wyrażenia potrzebne podczas kontroli drogowej,
  • słówka i zwroty po angielsku potrzebne przy wzywaniu pomocy drogowej,
  • angielskie wyrażenia potrzebne przy pytaniu o drogę, wskazówki, oraz alfabet, liczebniki, dni tygodnia, godziny itd (czyli wszystko to o czym wiedzieć powinien kierowca wyjeżdżający za granicę).

Angielski dla kierowców międzynarodowych (Arkadiusz Sawa) –  to specjalistyczny kurs językowy adresowany do osób pracujących w transporcie międzynarodowym, a w szczególności do kierowców wykonujących swoja pracę na trasach międzynarodowych, gdzie znajomość języka angielskiego jest wręcz niezbędna.

Angielski dla kierowców – posłuchaj Online Darmowego fragmentu tego kursu MP3

Pobierz Kurs Angielskiego dla dla kierowców na MP3.

Kurs angielskiego dla kierowców międzynarodowych (pobierz)


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Nexto.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).


Szybka Nauka Słówek - Angielski 1000 słów (Angielski Online)


Angielski dla kierowców TIR – opinie o kursie.

Adam Woronowicz | 2017-09-17 – Kurs jak dla mnie idealny, do słuchania w kabinie. Z uwagi na to że często jeżdżę na trasach do Francji bardzo przydaje mi się język angielski, mimo iż wydawałoby się, że najlepiej znać niemiecki i francuski. Po angielsku dogaduję się w większości przypadków. Dużo specjalistycznego słownictwa oraz bardzo przystępna forma nauki (do słuchania) to jak dla mnie podstawowe zalety tego akurat kursu angielskiego. Polecam 🙂


Uczysz się języka angielskiego (ZOBACZ RÓWNIEŻ):

Jeżeli chcesz skutecznie i szybko nauczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor (darmowa rejestracja i możliwość wypróbowania kursu przez 3 dni bez jakichkolwiek opłat).


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 4.5 / 5. oddanych głosów: 8

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

1 Komentarz

  1. Bardzo dobry kurs dla pracujących w transporcie i prowadzących ciężarówki poza granicami kraju. Opanowując słówka i zwroty z tego kursu można spokojnie się dogadać nawet w krajach nie anglojęzycznych np. Niemcy, Belgia, czy nawet Dania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.