NIEMIECKI – Fiszki Audio Mp3 do Szybkiej Nauki Niemieckich Słówek

Fiszki Audio Mp3 - Język Niemiecki (Szybka nauka słówek)
Niemiecki – Fiszki Audio Mp3

FISZKI AUDIO Mp3 – Język Niemiecki to produkt wydawnictwa Cztery Głowy do szybkiej i efektywnej nauki słówek języka niemieckiego. Fiszki Audio to odpowiednik tradycyjnych fiszek na karteczkach w postaci lekcji Audio Mp3 do nauki ze słuchu. Wejdź, posłuchaj przykładowych darmowych lekcji i pobierz oryginalne – Niemieckie Fiszki Audio Mp3.

Język Niemiecki – Fiszki Audio Mp3 (Słownictwo) – Opis:

Niemieckie Fiszki Mp3 z grupy słownictwo (1-5) oraz starter dla absolutnie początkujących to specjalnie przygotowane fiszki, które powstały na bazie tradycyjnych fiszek papierowych wydawnictwa Cztery Głowy. Nagrane one zostały w postaci kursu mp3 i kierowane są osób, które chcą szybko i wygodnie nauczyć się słówek języka niemieckiego oraz  gotowych zdań wraz z ich zastosowaniem. Forma fiszek audio umożliwia nie tylko naukę nowych słówek ze słuchu, ale również ich poprawnej pisowni dzięki modułowi wyświetlania bazowego słówka na ekranie odtwarzacza lub telefonu. Oczywiście wszystkie fiszki zawierają poprawne tłumaczenie (native speakerzy) oraz tłumaczenie na język polski. Aby ułatwić naukę lekcje niemieckiego mp3 zostały nagrane w systemie: hasło polskie – hasło angielskie – przerwa na głośne powtórzenie. Taki układ pozwala na szybkie zapamiętywanie i efektywną naukę poprawnej wymowy uczonych niemieckich słówek.

Tak skonstruowany kurs: Niemiecki – Fiszki Audio Mp3 to klucz do szybkiej i skutecznej nauki niemieckich słówek.


NIEMIECKI ROZMÓWKI MP3 - Szybka Nauka niemieckiego Online


Dla kogo będą pomocne Fiszki Audio z grupy słownictwo?

Niemieckie Fiszki Audio – Starter i Słownictwo przygotowane zostały specjalnie dla osób, które chcą w bardzo krótkim czasie opanować duża ilość niemieckich słówek i zwrotów wraz z ich poprawną wymową i pisownią. Dzięki nagraniom Mp3 najbardziej skorzystają z nich osoby zabiegane nie mające czasu na tradycyjną naukę. Ta forma kursu umożliwia naukę niemieckich słówek podczas wykonywania codziennych czynności (np. w drodze do pracy, spaceru, podróży lub pracowania czy sprzątania).

Fiszki Audio z grupy słownictwo zostały podzielone na zestawy (od 1 do 5)  w zależności od poziomu zaawansowania uczonych słówek. to każdy znajdzie zestaw  odpowiedni dla swojego poziomu zaawansowania języka niemieckiego (od początkującego do zaawansowanego).

Posłuchaj Darmowych fragmentów Fiszek Online

Opis zawartości poszczególnych zestawów Fiszek do szybkiej nauki niemieckich słówek wraz z linkami do pobrania.


NIEMIECKI FISZKI MP3 (Starter – dla początkujących)

Fiszki Audio Mp3 - Język Niemiecki (Szybka nauka słówek)

Zawartość: Zestaw zawiera 500 podstawowych słów z przykładami użycia podzielonych na 14 jednostek lekcyjnych dających w sumie 1h 25 min nagrań mp3. Poziom: A1 – dla absolutnie początkujących rozpoczynających naukę języka niemieckiego.

Pobierz pełną wersję: FISZKI AUDIO Mp3 (Niemiecki – Starter)


NIEMIECKI FISZKI MP3 (Słownictwo 1 – dla początkujących)

NIEMIECKI - Fiszki Audio Mp3 - Szybka Nauka Słówek Języka niemieckiego.Zawartość: Zestaw zawiera aż 2100 podstawowych słów języka niemieckiego wraz z przykładami, które zostały podzielone na  50 kategorii tematycznych, związanych z człowiekiem i jego otoczeniem, co w sumie daje 3h 36 min lekcji mp3. Poziom: A1, Grundstufe (podstawowy).

Pobierz pełną wersję: FISZKI AUDIO Mp3 (Niemiecki – Słownictwo 1)


NIEMIECKI FISZKI MP3 (Słownictwo 2 – dla początkujących)

NIEMIECKI - Fiszki Audio Mp3 - Szybka Nauka Słówek Języka niemieckiego.Zawartość zestawu: 2300 niemieckich słówek oraz zdań z ich zastosowaniem podzielonych na 50 kategorii tematycznych, dających w sumie aż 4 h 09 min nagrań mp3. Poziom: A2, Grundstufe PLUS (wyższy podstawowy).

Pobierz pełną wersję: FISZKI AUDIO Mp3 (Niemiecki – Słownictwo 2)


NIEMIECKI FISZKI MP3 (Słownictwo 3 – dla średnio-zaawansowanych)

NIEMIECKI - Fiszki Audio Mp3 (Słownictwo 3)Zawartość: W skład zestawu wchodzi aż 2400 angielskich słów z przykładami użycia uszeregowanych standardowo już w 50 kategoriach tematycznych, co w sumie daje 4h 14 min lekcji niemieckiego mp3 na poziomie: Poziom: B1, Mittelstufe (średnio zaawansowany).

Pobierz pełną wersję: FISZKI AUDIO Mp3 (Niemiecki – Słownictwo 3)


NIEMIECKI FISZKI MP3 (Słownictwo 4 – dla średnio zaawansowanych)

NIEMIECKI - Fiszki Audio Mp3 (Słownictwo 4)Zawartość: W zestawie znalazło się 2400 niemieckich słówek wraz z przykładami ich zastosowania podzielonych na 50 tematycznych kategorii, dających w sumie prawie 4 h nagrań niemieckiego w plikach mp3. Poziom: B2, Mittelstufe PLUS (wyższy średnio zaawansowany).

Pobierz pełną wersję: FISZKI AUDIO Mp3 (Niemiecki – Słownictwo 4)


NIEMIECKI FISZKI MP3 (Słownictwo 5 – dla zaawansowanych)

NIEMIECKI - Fiszki Audio Mp3 (Słownictwo 5)Zawartość: Zestaw zawiera 2400 słówek wraz z przykładami użycia ich w gotowych zdaniach, które podzielone zostały na 50 kategorii tematycznych, co w sumie daje aż 4h 30 min lekcji mp3. Poziom: C1, Aufbaustufe (zaawansowany).

Pobierz pełną wersję: FISZKI AUDIO Mp3 (Niemiecki – Słownictwo 5)


 Zobacz inne zestawy Fiszek Audio Mp3

Inne zestawy Fiszek do nauki języka niemieckiego znajdziesz klikając tutaj.

Dodatkowo jeśli poszukujesz tradycyjnych fiszek (w postaci kartoników) to znajdziesz je na tej stronie.


Pamiętaj zamawiając Fiszki Mp3 na powyższych stronach oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Fiszki Audio do szybkiej nauki niemieckich słówek – poznaj opinie użytkowników:

Ewa Zeler | 2013-06-27 – Bardzo pomocny i ciekawy zestaw! Dla osób początkujących wspaniałym rozwiązaniem jest nagranie każdego słówka osobno i dodatkowo jest funkcja Spell.

Ewelina Szaj | 2013-03-09 – Gorąco polecam!! Słownictwo podzielone tematycznie, na najważniejsze dziedziny wyrażenia z życia, wyraźna wymowa, najlepiej mieć odtwarzać z wyświetlaczem, żeby skorzystać z funkcji Spell!

Maria Potęga | 2012-12-20 – Bardzo dobry sposób na skuteczną naukę języka niemieckiego. Ja wgrałam fiszki do pamięci telefonu dzięki temu mogę słuchać i powtarzać słówka w każdej wolnej chwili jak również podczas prac domowych, na spacerze itp. Polecam wszystkim, którzy szybko chcą powtórzyć, opanować i utrwalić słownictwo.

Jolanta Bujas | 2012-04-14 – Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Mogę zawsze, go sobie włączyć i bez problemu słuchać i uczyć się, gdyż przegrałam go sobie na komórkę co jest bardzo wygodne! Polecam!!!

Christoph Fröhlich | 2012-01-18 – Bardzo dobry produkt. Pomocny w nauce niemieckiego, także dla pragnących odświeżyć sobie znajomość języka.

Zobacz również:

Chcesz szybko nauczyć się języka niemieckiego? – rozpocznij naukę od poznania 1000 najczęściej stosowanych niemieckich słów, aby rozumieć ponad 80% niemieckiego!


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego na portalu eTutor.

Niemiecki eTutor - Kurs Online


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 3

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

1 Komentarz

  1. Super materiał do nauki słówek. Uczenie ze słuchu bardzo mi pomaga, a powyższe fiszki do słuchania w formacie mp3 sprawdzają się do tego idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.