NORWESKI – Fiszki Audio Mp3 do Szybkiej Nauki Norweskich Słówek

Fiszki Audio Mp3 - Język Norweski
Norweski – Fiszki

FISZKI AUDIO Mp3 – Język Norweski to produkt wydawnictwa Cztery Głowy do szybkiej i efektywnej nauki słówek języka norweskiego.

Fiszki Audio to odpowiednik tradycyjnych norweskich fiszek na karteczkach w postaci lekcji Audio Mp3 do nauki ze słuchu. Wejdź, posłuchaj przykładowych darmowych lekcji i pobierz oryginalne – Norweskie Fiszki Audio Mp3 do nauki słówek.

Język Norweski – Fiszki Audio Mp3 (Słownictwo) – Opis:

Norweskie Fiszki Mp3 z grupy słownictwo oraz starter dla absolutnie początkujących to specjalnie przygotowane fiszki, które powstały na bazie tradycyjnych fiszek papierowych wydawnictwa Cztery Głowy. Lekcje słówek języka norweskiego nagrane zostały w postaci kursu mp3 i kierowane są do wszystkich tych osób, które chcą szybko i wygodnie nauczyć się słówek języka norweskiego wraz z tłumaczeniem oraz  gotowych zdań wraz z ich zastosowaniem. Forma fiszek audio umożliwia nie tylko naukę nowych słówek ze słuchu, ale również ich poprawnej pisowni dzięki modułowi wyświetlania bazowego słówka na ekranie odtwarzacza lub telefonu. Oczywiście wszystkie fiszki zawierają poprawne norweskie tłumaczenie (native speakerzy) oraz tłumaczenie na język polski.

Tak skonstruowany kurs: Norweski – Fiszki Audio Mp3 to klucz do szybkiej i skutecznej nauki słówek języka norweskiego.

Dla kogo przeznaczone są norweskie Fiszki Audio z grupy słownictwo?

Norweskie Fiszki Audio – Starter i Słownictwo przygotowane zostały specjalnie dla osób, które chcą w bardzo krótkim czasie opanować duża ilość norweskich słówek i zwrotów wraz z ich poprawną wymową i pisownią. Dzięki nagraniom Mp3 najbardziej skorzystają z nich osoby zabiegane nie mające czasu na tradycyjną naukę. Ta forma kursu umożliwia naukę norweskich słów podczas wykonywania codziennych czynności (np. w drodze do pracy, spaceru, podróży lub pracowania czy sprzątania).

Norweskie Fiszki Mp3 – posłuchaj fragmentu

Opis zawartości poszczególnych zestawów Fiszek do szybkiej nauki norweskich słówek wraz z linkami do pobrania.


NORWESKI FISZKI MP3 (Starter – dla początkujących)

Fiszki Audio Mp3 - Język Norweski
Norweski – Starter

Zawartość: Zestaw zawiera 500 podstawowych norweskich słów wraz z przykładami użycia podzielonych na 14 jednostek lekcyjnych dających w sumie 1h 31 min nagrań mp3. Poziom: A1 – dla absolutnie początkujących rozpoczynających naukę języka norweskiego.

Pobierz pełną wersję: FISZKI AUDIO Mp3 (Norweski – Starter)


NORWESKI FISZKI MP3 (Słownictwo – dla początkujących)

Norweskie słówka - fiszki mp3
Norweskie słówka – fiszki mp3

Zawartość: Zestaw zawiera aż 2600 podstawowych słów języka norweskiego wraz z przykładami, które zostały podzielone na  50 kategorii tematycznych, związanych z człowiekiem i jego otoczeniem, co w sumie daje 4h 14 min lekcji mp3. Poziom: A1, begynner (podstawowy).

Pobierz pełną wersję: FISZKI AUDIO Mp3 (Norweski – Słownictwo)

Zobacz inne zestawy Fiszek Audio Mp3 Języka norweskiego

Inne zestawy Fiszek do nauki języka norweskiego w tym tradycyjne fiszki w postaci karteczek znajdziesz: na tej stronie


Pamiętaj zamawiając Fiszki Mp3 na powyższych stronach oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Fiszki Audio do szybkiej nauki norweskich słówek – poznaj opinie użytkowników:

Aneta Pawłowska | 2013-06-24 – Bogate zasoby słownictwa jak na ten poziom mogą przytłoczyć, ale cena , forma do przyjęcia bez dyskusji, można sobie łatwo poradzić z przyswojeniem, no i „zabrać” ze sobą do auta lub mp3 i wpajajajajajać ! 🙂 polecam !

Fabian | 2013-06-26 – Materiał uporządkowany, logicznie ułożony w całość. Słówka wraz ze zdaniami tworzą ciekawą kompozycję. Polecam.

Magdalena Morawiecka | 2012-08-23 – Bardzo fajny materiał wspomagający. Dobrze się słucha i pozwala na opanowanie niedużych kawałków materiału. Pozwala osłuchać się z językiem i właściwym akcentem. Polecam. Dobra rzecz za niewielką cenę!! 😉

Artur Zacniewski | 2012-02-26 – Bardzo fajna sprawa. Można sobie wgrać fiszki na telefon i uczyć się np. w pociągu. Ważne, że materiał jest rozbity na malutkie kawałki. Tak jest wygodniej. Dla mnie rewelacja.


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 3

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.