NIEMIECKI FISZKI AUDIO – Rozmówki Mp3 (Konwersacje)

Fiszki Audio – Konwersacje Mp3 to kurs od wydawnictwa Cztery Głowy przygotowane do szybkiej nauki rozmawiania w języku niemieckim, dla osób, które poznały już podstawy języka niemieckiego, ale mają z naturalnym porozumiewaniem się po niemiecku. Fiszki Mp3 – Rozmówki to oprócz zestawów do nauki słówek jedna najczęściej pobieranych pozycji do nauki języka niemieckiego od wydawnictwa Cztery Głowy.

Niemiecki Rozmówki Mp3 (Fiszki Audio) – opis kursu

Fiszki Audio Mp3 – Konwersacje Mp3 to lekcje w plikach mp3 nagrane specjalnie dla wszystkich tych, którzy chcą szybko i skutecznie przełamać bariery w mówieniu po niemiecku ucząc się całych zdań i zwrotów. Dzięki specjalnemu systemowi, według którego zostały nagrane niemieckie rozmówki i kolejne lekcje mp3 ( hasło polskie – hasło niemieckie – przerwa na głośne powtórzenie) będziesz w stanie przełamać barierę i zacząć swobodnie mówić po niemiecku – płynnie, spontanicznie i bez kompleksów.

Dla kogo ten zestaw niemieckich fiszek będzie pomocny?

Niemieckie Fiszki Audio – konwersacje Mp3 to zestaw dla osób na poziomie: A2-B2, Mittelstufe (średnio zaawansowany), znających podstawowe słówka, mających problemy ze swobodnym porozumiewaniem się w języku niemieckim. Częste powtarzanie na głos usłyszanych w kursie gotowych i poprawnie gramatycznie skonstruowanych zdań i zwrotów pomaga przełamać barierę w mówieniu oraz pozwala później na swobodne porozumiewanie się w języku niemieckim w codziennych sytuacjach.


NIEMIECKI ROZMÓWKI MP3 - Szybka Nauka niemieckiego Online


Fiszki Audio – niemieckie konwersacje mp3 – zawartość:

W skład zestawu: Niemieckie Fiszki Audio – Konwersacje wchodzi:

Lekcje w plikach Mp3 – zwierające 80 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną niemiecką wymowę. Niemieckie słowa i zdania wymawia lektorka: Elke Beyer, która czyta hasła starannie, przez co masz pewność, że – używając opanowanych dzięki fiszkom audio słówek i zwrotów – zostaniesz odpowiednio zrozumianym.

Fiszki Audio – Konwersacje Mp3 – zawierają ponadto ponad 700 słówek wraz z ich zastosowaniem w gotowych zdaniach i zwrotach, które zostały podzielone na 13 kategorii  tematycznych, które pozwalają na zapoznanie się z językiem niemieckim zarówno od strony rozmów towarzyskich jak również biznesowych. Dodatkowo nauka staje się łatwiejsza dzięki ułożeniu kolejnych uczonych niemieckich haseł w logicznym ciągu skojarzeń.

Darmowa Lekcja – posłuchaj fragmentu fiszek Audio 

Pobierz Fiszki Audio Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3NIEMIECKI Fiszki – Konwersacje Mp3 – Pobierz

Kliknij tutaj – aby zobaczyć więcej zestawów Fiszek do szybkiej nauki języka niemieckiego (AudioBooki) – Dodatkowo jeżeli chcesz szybko nauczyć się mówić po niemiecku, skorzystaj również z kursu – 500 najczęściej stosowanych niemieckich zdań i zwrotów.


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Niemieckie Fiszki Audio – konwersacje mp3 – opinie:

Jacek Olender | 2013-07-12 – Bardzo przydatne. Można tworzyć własne banki słów.

Mateusz Kornacki | 2013-06-26 – Polecam jakość bardzo dobra wszystko słyszalne każde słówko w osobnym pliku.


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego eTutor.

Niemiecki eTutor - Kurs Online


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 5

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.