ANGIELSKI FISZKI AUDIO – Rozmówki Mp3 (wyd. Cztery Głowy)

FISZKI AUDIO - Angielski Rozmówki MP3
Angielskie Fiszki – Rozmówki Mp3

ANGIELSKI FISZKI AUDIO – MP3

Fiszki Audio – Konwersacje Mp3 to specjalnie przygotowane fiszki do szybkiej nauki rozmawiania w języku angielskim, dla osób, które znają podstawy, ale mają problemy ze swobodnym porozumiewaniem się w języku angielskim. Fiszki Mp3 – Rozmówki to jedna najczęściej pobieranych pozycji do nauki angielskiego wyd. Cztery Głowy.

Angielskie Fiszki Audio – opis kursu

Kursy z serii Fiszki Audio Mp3 zostały przygotowane dla osób, które chcą w szybki i skuteczny sposób  nauczyć się dużej ilości słówek i zwrotów języka angielskiego. Ułatwia to system w jakim nagrywane są lekcje mp3 – hasło polskie – hasło angielskie – przerwa na głośne powtórzenie. Jak wynika z badań taka forma to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy uczonych zdań i zwrotów

Dla kogo ten zestaw fiszek będzie pomocny?

Angielskie Fiszki Audio – konwersacje Mp3 to zestaw fiszek, który powstał z myślą o osobach, znają podstawy oraz mimo tego, że uczą się języka angielskiego już od jakiegoś czasu wciąż mają trudności z mową w języku angielskim. Dzięki tym materiałom szybko przełamiesz barierę mówienia poznając całe (poprawne gramatycznie) zdania, przez co zaczniesz mówić po angielsku spontanicznie i bez kompleksów.


Angielski-rozmowki-mp3


 Zawartość pełnego zestawu opisywanych fiszek

W skład pełnej wersji Kursu Angielski Fiszki Audio – Konwersacje wchodzi:

Lekcje Audio Mp3 – zwierające 85 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną brytyjską wymowę. W lekcjach znajdziesz ponad 700 słów z przykładami użycia w postaci pełnych zdań i zwrotów, co umożliwia wygodna naukę w kontekście. Rozmówki mp3 zostały podzielone na 13 kategorii tematycznych, które pozwalają na zapoznanie się z językiem angielskim zarówno rozmów towarzyskich ale również i biznesowych. Nagrania ponadto zostały ułożone w ten sposób aby tworzyć logiczny ciąg skojarzeń, co znacząco ułatwia naukę.

Każdy kurs wydawnictwa Cztery głowy (w tym również Fiszki Mp3 – konwersacje) został również wyposażony w rewelacyjna funkcję SPELL. Wyświetla ona hasła główne na ekranie odtwarzacza mp3 lub telefonu, przez co umożliwia ona dodatkowo bezbłędne opanowanie pisowni danych słówek i wyrażeń.

Darmowe Lekcje – posłuchaj fragmentu fiszek Audio 

Pobierz Fiszki Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3ANGIELSKI Fiszki – Konwersacje Mp3 – Pobierz

Kliknij tutaj – aby zobaczyć więcej zestawów Fiszek do szybkiej nauki języka angielskiego ze słuchu (AudioBooki) – Dodatkowo jeżeli chcesz szybko nauczyć się mówić po angielsku, skorzystaj lekcji audio Mp3 na stronie: 500 najczęściej stosowanych angielskich zdań i zwrotów.


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie e-sklep nextore oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Angielskie Fiszki – konwersacje mp3 – opinie:

Wiesław Czerski | 2013-06-21 – Bardzo dobre dla początkujących i średnio zaawansowanych. Polecam

Anna Bisaga | 2013-06-27 – Łatwy sposób nauki języka ze słuchu. Korzystam w każdej wolnej chwili. Polecam

Jacek Olender | 2013-07-12 – Przydatne materiały. Można z nich tworzyć własne banki słów. I uczyć się tylko tego, czego naprawdę potrzeba.


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.