WŁOSKI KURS PODSTAWOWY MP3 (wyd. Edgard)

WŁOSKI MP3 - Kurs Audio dla początkującychJęzyk Włoski dla początkujących – Kurs Podstawowy Mp3 wyd. Edgard to jeden z najczęściej pobieranych audio kursów do szybkiej i samodzielnej nauki języka włoskiego dla osób początkujących. Przygotowany według standardów, które można znaleźć w innych kursach z tej serii.

Opis kursu: Włoski Kurs Podstawowy Mp3

Włoski Kurs MP3 od podstaw –  składa się zarówno z lekcji mp3 (nagranych przez rodowitych włochów) oraz mini podręcznika w formie eBooka (pdf) uzupełniającego naukę z kursem mp3. Zawiera on bardzo praktyczną formę, dzięki której z kursu można korzystać podczas podróży, dojazdu do pracy, biegania lub wykonywania codziennych obowiązków.


Włoski 1000 słów
1000 słów włoski – metoda szybkiej nauki włoskich słówek Online

Dla kogo ten kurs włoskiego będzie pomocny?

Włoski Kurs Podstawowy Mp3przeznaczony jest dla osób początkujących, rozpoczynających właśnie naukę języka włoskiego oraz wszystkich tych, którzy znają już podstawy, a chcieliby przypomnieć sobie najważniejsze słowa i zwroty oraz osłuchać się z językiem włoskim.

Co zawiera Audio Kurs: Włoski Mp3

Po pobraniu pełnej wersji kursu: Włoski dla Początkujących Mp3 otrzymasz:

  • Podręcznik PDF (eBook ) – w którym znajdują się:
    – teksty lekcji z plików mp3,
    – w prosty sposób wyjaśnione zagadnienia gramatyczne
    – ćwiczenia

Darmowa Lekcja Włoskiego – posłuchaj Online

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Włoski dla początkujących Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3WŁOSKI MP3 – Kurs Podstawowy – Pobierz

AudioKurs ten możesz pobrać również w pakiecie wraz z Kursem Włoski – Gramatyka (wyd. Edgard) na stronie: Język Włoski – Pakiet Kursów (wyd. Edgard)


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Opinie o Audio Kursie: Włoski Mp3

Damian | 2013-08-11 – Bardzo fajny kurs! Jeden z najlepszych na rynku. Aż przyjemnie się z niego uczyć! Dzięki nagraniom zwrotów i dialogów z poprawną wymową i włoskim akcentem nauka staje się o wiele łatwiejsza i skuteczniejsza. Gramatyka wytłumaczona w przystępny sposób. Gorąco polecam ten kurs i wydawnictwo Edgard!

Magda P | 2010-10-26 – To naprawdę dobra publikacja, przejrzysta dla początkującego, zgadza się z nagraniami, które są czytane właściwie. Można wiele się samemu nauczyć, albo powtórzyć zapomniany język. Polecam.

Marta | 2010-02-02 – Bardzo przydatny zestaw dla zaczynających przygodę z włoskim. Można uczyć się słów, wyrażeń, zwrotów i zdań chodząc ulicą bądź jadąc autobusem. A do tego przejrzysty plik PDF z jasno wyjaśnionymi zasadami czytania i gramatyką. Jestem pewna, że jak pojadę do Italii bez problemu dogadam się na podstawowym poziomie!

Łukasz Adamski | 2009-09-12 – Bardzo praktyczna forma – można słuchać w samochodzie w drodze na urlop do Włoch:) Dużo przydatnych zwrotów, jednak wolałbym więcej słownictwa, zamiast długich dialogów. Momentami słaba dykcja lektorki. Ogólnie jednak polecam.

Mark | 2008-12-21 – Największą zaletą jest oczywiście forma — mp3 można słuchać wszędzie.. Mnie przekonuje także ekologiczność tego typu rozwiązań — zero papieru!

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 0 / 5. oddanych głosów: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

1 Komentarz

  1. osobom bardziej zaawansowanym, które są w stanie już mówić po włosku polecam kursy włoskiego przez Skype. Wszystko w internecie! Przyznaję, że to trochę nwatorska technika, ale działa świetnie. No i szybko 😉

1 Trackback / Pingback

  1. WŁOSKI - GRAMATYKA dla Początkujących Mp3 (Audio Kurs) | Kursy i Lekcje Mp3 - Szybka Nauka (angielskiego, niemieckiego, i innych języków obcych)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.