WŁOSKI – GRAMATYKA dla Początkujących Mp3 (Audio Kurs)

Kurs Włoskiej - gramatyki na Mp3
Język Włoski – Gramatyka MP3

Kurs Włoski Gramatyka Mp3 – dla początkujących to zebrane w postaci lekcji mp3 i podręcznika pdf (eBook) wszystkie najważniejsze zasady gramatyczne języka włoskiego. Dzięki tym materiałom szybko opanujesz gramatykę języka włoskiego. Jeżeli chcesz nauczyć się gramatyki języka włoskiego to ten kurs będzie idealny dla Ciebie.

Włoski Gramatyka Mp3 – opis:

Kurs Języka Włoskiego do nauki gramatyki mp3 od wyd. Edgard zawiera zarówno lekcje Mp3 jak również podręcznik do nauki w formie eBooka (bardzo wygodny do wydrukowania). Kurs zawiera wyjaśnione podstawowych zasad gramatycznych oraz wiele ćwiczeń, które pozwalają na praktyczne opanowanie podstawowych zasad, które rządzą włoską gramatyką. Tematami kursu są min: rodzajniki, zaimki, odmianę czasowników regularnych i nieregularnych, czasy przyszłe i przeszłe, tryb warunkowy i inne. Dużą zaleta kursu są liczne przykłady oraz proste wytłumaczenie zasad gramatycznych.


Włoski 1000 słów
Włoski 1000 słów – metoda szybkiej nauki włoskich słówek Online

Włoski Gramatyka Mp3 – dla kogo jest ten kurs?

Opisywany kurs włoskiej gramatyki w plikach Mp3 kompletny kurs do samodzielnej nauki w domu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Jeżeli opanowałeś już kurs : Włoski dla Początkujących Mp3, to kurs gramatyki będzie dla Ciebie idealnym uzupełnieniem do tego aby nauczyć się korzystać z języka włoskiego i nauczyć sie swobodnie używać podczas rozmów.

Jakie materiały otrzymasz z po pobraniu kursu – Włoski Gramatyka Mp3?

Pełny zestaw kursu: Włoski Gramatyka Mp3 dla początkujących znajdziesz:

  • Lekcje Włoskiej Gramatyki Mp3 – (140 minut nagrań). dzięki nim poznasz i nauczysz sie podstawowych zagadnień gramatycznych, które dodatkowo poparte licznymi przykładami i ćwiczeniami pozwoli szybko opanować włoską gramatykę na poziomie podstawowym. Pamiętaj dzięki lekcjom mp3 możesz uczyć się w wielu sytuacjach tj: droga do pracy, szkoły, podczas podróży itd. 
  • Podręcznik PDF (eBook) zawierający tekst wszystkich dialogów i zasad gramatycznych, które można odsłuchać w lekcjach mp3, wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz liczne ćwiczenia i zadania do samodzielnego wykonania.

Pobierz Kurs: Włoski Gramatyka Mp3 (download)

Pełna wersja Kursu:

WŁOSKI – Gramatyka dla początkujących – Pobierz


Pamiętaj zamawiając Kurs Audio Mp3 na stronie Nexto.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Włoski Gramatyka dla początkujących Mp3 – opinie:

Marge | 2011-02-18 – Ciekawe, szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem włoskim.

Adam Szulczewski  |2010-02-28 – Pozycja OK jako pomoc dla początkujących, najważniejsza jest jednak „dostawa” bez wychodzenia z domu i zbędnego czekania.

Rafał Frenkiel | 2008-10-17 – Publikacja moim zdaniem jest bardzo przydatna, szczególnie osobom zapracowanym, nie mającym zbyt wiele czasu na ślęczenie nad papierowym podręcznikiem. Szkoda tylko, że publikacje tego typu są tak drogie. Myślę, że przy odpowiednio niższej cenie sprzedawałyby się w kilkakrotnie większej ilości.

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.