NIEMIECKIE ROZMÓWKI MP3 – Konwersacje dla początkujacych (DIM)

Niemieckie Rozmówki Mp3 - Konwersacje dla początkujących
Niemieckie – Konwersacje dla Początkujących

Niemiecki Mp3 – Konwersacje dla początkujących to – jeden z najlepszych i najpopularniejszych wśród uczniów kurs do samodzielnej nauki ze słuchu. Dzięki specjalnie przygotowanym niemieckim rozmówkom audio mp3 – szybko i w wygodny sposób nauczysz się mówić po niemiecku w sposób automatyczny i intuicyjny.

W tym wpisie przeczytasz opis, wysłuchasz darmowych lekcji i legalnie pobierzesz pełną wersję kursu: Niemieckie rozmówki Mp3 od wydawnictwa DIM w szybki sposób prosto na swój komputer w 3 min.

Niemieckie Konwersacje dla Początkujących na Mp3 – opis kursu.

Materiały i kursy do szybkiej nauki języka niemieckiego z serii: Konwersacje na Mp3 zostały przygotowane w specjalny sposób który umożliwia osobom korzystającym z lekcji mp3 oraz dołączonego podręcznika pdf – szybkie nauczenie się poprawnie skonstruowanych gramatycznie pełnych zdań i zwrotów ze słuchu na podstawie nagranych konwersacji czyli rozmówek. Wszystkie lekcje zawarte w kursie: Niemiecki – konwersacje dla początkujących mp3 dotyczą słownictwa i zwrotów wykorzystywanych w codziennych rozmowach na popularne tematy. Dzięki temu uczysz się nie tylko niemieckich słówek, ale przede wszystkim pełnych zdań i zwrotów oraz odpowiedzi na nie. 

Podstawowym celem kursów DIM (Konwersacje dla początkujących) z serii Hören & Lernen (słuchaj i ucz się) do szybkiej i samodzielnej nauki ze słuchu, jest skuteczne pokonywanie „bariery” w mówieniu. Kurs zawiera lekcje wraz z tłumaczeniami, co jest niezbędnym elementem dla osób początkujących do szybkiego rozumienia i zapamiętywania całych zdań i zwrotów. Dodatkowo specjalnie opracowane lekcje w plikach mp3 umożliwiają naukę niemieckiego w dowolnym miejscu i czasie czyli podczas wykonywania codziennych obowiązków oraz np w drodze do pracy, w podróży, w domu.


NIEMIECKI ROZMÓWKI MP3 - Szybka Nauka niemieckiego Online


Niemieckie Rozmówki Mp3 – dla kogo ten kurs audio?

Niemiecki na Mp3 – Konwersacje dla początkujących przeznaczony jest (jak sama nazwa kursu wskazuje) dla osób początkujących, które chcą szybko nauczyć się mówić po niemiecku. Z kursu skorzystają również osoby, które chcą podnieść swoją umiejętność swobodnego komunikowania się w języku niemieckim oraz rozumienia ze słuchu. Lekcje dla początkujących to również świetny materiał dla osób, które posiadają spory zasób niemieckich słówek oraz rozumieją przekaz po niemiecku jednak mają barierę przed swobodnym porozumiewaniem się w języku niemieckim.

Niemiecki Konwersacje dla początkujących Mp3 – zawartość:

Kurs Niemieckie rozmówki Mp3 – Konwersacje dla początkujących zawiera:

  • Lekcje Audio Mp3 (146 min) w każdej lekcji znajdziesz naukę słówek i zwrotów niezbędnych do prowadzenia rozmowy po niemiecku, ćwiczenia umożliwiające powtarzanie i utrwalanie całych zdań i pytań w różnych sytuacjach, odpowiadanie na te pytania oraz swobodne tworzenie zdań i pytań według instrukcji lektora.

Tematyka poszczególnych lekcji:
Lektion 1 Begrüßung / Witanie się
Lektion 2 Menschen / Ludzie
Lektion 3 Familie und Freunde / Rodzina i przyjaciele
Lektion 4 Alltag / Życie codzienne
Lektion 5 Aus Aller Welt / Świat wokół nas
Lektion 6 Reisen / W podróży
Lektion 7 Freizeit / Czas wolny
Lektion 8 In der Schule / W szkole
Lektion 9 Arbeit / W pracy
Lektion 10 Essen und Trinken / Jedzenie i picie

  • Pliki karaoke (LRC) wraz z instrukcją korzystania z kursu na mp3 i systemu Karaoke + pliki w formacie .m4bwersja dla iPod`a
  • Podręcznik eBook PDF (37 stron) który nie tylko ułatwia naukę z kursem ale również zawiera wszystkie dialogi, konwersacje i rozmówki z tłumaczeniami znajdujące się w lekcjach, zdania i pytania do powtarzania, oraz ćwiczenia z przykładowymi odpowiedziami .

Darmowe Lekcje – niemieckie rozmówki dla początkujących (posłuchaj Online)

Pobierz Kurs : Niemiecki Mp3 (Rozmówki)

Jeżeli chcesz już teraz pobrać kurs prosto na swój komputer skorzystaj z poniższego linku:

NIEMIECKI Konwersacje Mp3 dla początkujących (kliknij)

Dodatkowo jeżeli chcesz szybko nauczyć się mówić po niemiecku, skorzystaj również z lekcji audio Mp3 na stronie: 500 najczęściej stosowanych niemieckich zdań i zwrotów.


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Nextooszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Niemiecki konwersacje do DiM – opinie użytkowników:

Marcin | 2012-07-24 – Kiedyś uczyłem się niemieckiego w szkole, ale niestety prawie nic z tego nie wyszło. Ten kurs sprawił, że zaczyna mi się przypominać co nieco. Bardzo fajną funkcją jest (przynajmniej w moim odtwarzaczu), że słuchając wymowy w języku niemieckim wraz z tłumaczeniem w języku polskim możemy obserwować pisownię na ekranie odtwarzacza.

Aga Szostak | 2011-12-08 – Uczyłam się kiedyś niemieckiego, jednak przez lata go nie używałam. Teraz potrzebowałam odświeżyć znajomość tego języka. Kupiłam audiobook „konwersacje dla początkujących”, dzięki którym mogłam przypomnieć sobie wymowę, słówka, gramatykę. Przystępna forma, ciekawe lekcje. Polecam!

Artur Żak | 2011-11-17 – To już jest trzeci audio kurs jaki zakupiłem i jestem bardzo zadowolony. Bardzo fajne rozwiązanie, słucham wszędzie i utrwalam. Dziękuje!

Kamila Strzałkowska | 2011-09-13 – Super!! Rozmówki te pozwalają na przełamanie bariery w formułowaniu zwrotów potrzebnych w życiu codzienny. Słucham tego podczas jazdy tramwajem, przed pójściem spać i w każdej wolnej chwili.

Maciej Szeleźnik | 2009-12-15 – Dla początkującego tak jak ja – super sprawa !!! Kurs pomaga pokonać barierę w mówieniu w języku niemieckim. Prosto, jasno, „łopatologicznie” podane podstawowe wiadomości. Dużo dialogów, przystępnie napisanych, przydatne słówka i zwroty od razu z tłumaczeniami. Nagrania w formacie mp3. Gorąco polecam.

Zobacz również darmowy poradnik o tym: Jak szybko przełamać barierę językową i zacząć swobodnie rozmawiać po niemiecku?

Dostęp do kursu Mp3 znajdziesz na: http://niemieckionline.edu.pl/500-zwrotow-mp3


Jeżeli chcesz skutecznie uczyć się Niemieckiego w domu (przez Internet) to  sprawdź najlepszy obecnie: Kurs Niemieckiego na portalu eTutor.

Niemiecki eTutor - Kurs Online


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 3

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

1 Komentarz

  1. Jestem pod wrażeniem tego kursu, nauka w ten sposób mnie przekonuje, tym bardziej, że sama muszę w krótkim czasie nauczyć się języka niemieckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.