HISZPAŃSKIE ROZMÓWKI MP3 – Konwersacje dla początkujacych (DIM)

hiszpanski-konwersacje-mp3
Hiszpański – Konwersacje dla Początkujących

Jeżeli chcesz szybko nauczyć się rozmawiać po hiszpańsku to kurs z serii: Hiszpański na Mp3 – Konwersacje dla Początkujących będzie do tego najlepszym wyborem.

Lekcje Mp3 od wydawnictwa DiM to najchętniej pobierane rozmówki mp3 języka hiszpańskiego. Dlatego właśnie w tym wpisie posłuchasz przykładowych lekcji z kursu mp3, poznasz szczegóły oraz znajdziesz linki do pobrania pełnej wersji Kursu Hiszpański na Mp3 – Konwersacje.

Hiszpańskie Rozmówki Mp3 dla początkujących – opis kursu.

Audio kurs z serii Escucha & Aprende do samodzielnej nauki języka hiszpańskiego ze słuchu, skierowany jest na opanowanie podstawowego słownictwa które jest niezbędne w codziennych rozmowach. Kurs Hiszpański konwersacje pomaga również pokonać barierę w mówieniu poprzez uczenie tworzenia prostych a zarazem często używanych zdań w języku angielskim. Lekcje Mp3 zawierają hiszpańskie słówka i wyrażenia wraz z ich poprawną wymową i tłumaczeniem. Ułatwia to w bardzo wydatny sposób naukę oraz przyśpiesza zapamiętywanie i utrwalanie opanowanego materiału.

Dodatkowo główna zaleta kursu Mp3 – Hiszpański konwersacje dla Początkujących jest jego forma, czyli lekcje mp3, które umożliwiają naukę w wielu sytuacjach dnia codziennego – czyli np: w drodze do pracy,  podczas spaceru, w podróży, oraz w domu przy wykonywaniu codziennych obowiązków (np podczas sprzątania, gotowania, zajmowania się dzieckiem itd.)


Hiszpański 1000 słów
1000 słów hiszpański – metoda szybkiej nauki hiszpańskich słówek Online

Hiszpański na Mp3 (Konwersacje) – dla kogo ten kurs będzie odpowiedni:

Materiał zgromadzony w Kursie konwersacyjnym języka hiszpańskiego będzie idealny dla osób początkujących, rozpoczynających właśnie naukę języka hiszpańskiego, które chcą poznać podstawowych zwrotów i zdań potrzebne podczas rozmów w języku hiszpańskim.

Z kursu skorzystają również osoby, które opanowały już podstawowe słówka języka hiszpańskiego, mają przerobiony Kurs Hiszpańskiego dla początkujących i chcą kontynuować naukę skierowaną na poprawienie umiejętności swobodnej komunikacji w języku hiszpańskim. Kurs ten pomaga również przełamać „barierę” w mówieniu po hiszpańsku.

Zawartość Kursu: Hiszpański na Mp3 – Konwersacje dla początkujących

Materiał zawarty w kursie: Hiszpańskie Konwersacje dla początkujących od wydawnictwa DiM zawierają:

  • Lekcje Audio Mp3 (144 min nagrań) w tym oprócz nauki nowych słówek, zdań i zwrotów znajdziesz również dialogi prowadzone przez rodowitych Hiszpanów, a także ćwiczenia umożliwiające powtarzanie i utrwalanie całych zdań i pytań w różnych sytuacjach, odpowiadanie na te pytania oraz swobodne tworzenie zdań i pytań po hiszpańsku według instrukcji lektora.

Materiał kursu:
Lección 1 Hola / Witanie się
Lección 2 Gente / Ludzie
Lección 3 Familia y amigos / Rodzina i przyjaciele
Lección 4 Vida diaria / Życie codzienne
Lección 5 El mundo alrededor / Świat wokół nas
Lección 6 Viaje / W podróży
Lección 7 Ocio / Czas wolny
Lección 8 Escuela / W szkole
Lección 9 Trabajo / W pracy
Lección 10 Comida y bebida / Jedzenie i picie

  • Pliki karaoke (LRC) wraz z instrukcją korzystania z kursu na mp3 i systemu Karaoke + pliki w formacie .m4bwersja dla iPod`a
  • Podręcznik eBook PDF (31 stron) który nie tylko ułatwia naukę z kursem ale również zawiera wszystkie hiszpańskie dialogi, konwersacje i rozmówki z tłumaczeniami znajdujące się w lekcjach, zdania i pytania do powtarzania, oraz ćwiczenia z przykładowymi odpowiedziami .

Darmowe Lekcje – hiszpańskie rozmówki (posłuchaj Online)

Pobierz Kurs: Hiszpański Mp3 (Rozmówki)

Jeżeli chcesz już teraz pobrać kurs prosto na swój komputer aby szybko i efektywnie zacząć uczyć się hiszpańskiego ze słuchu skorzystaj z poniższego linku: HISZPAŃSKI Konwersacje Mp3 dla początkujących (kliknij)


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Nextooszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Hiszpański konwersacje od DiM – opinie użytkowników:

Robert Szuba | 2012-06-05 – Dla początkujących bardzo fajny kurs. Polecam wszystkim chętnym do zmierzenia się z trzecim najczęściej używanym językiem na Ziemi 🙂

Renata Sieler | 2012-02-16 – Kurs Hiszpański na mp3 Konwersacje dla początkujących jest bardzo dobrą pozycją wydawniczą. Dla osób które dopiero zaczynają naukę języka jest bardzo pomocny. W prosty sposób można nauczyć się podstaw języka hiszpańskiego i porozumiewania się w tym języku.

Edyta A | 2011-11-14 – Świetny pomysł, szybko przyswajalny, bardzo przydatny zakres tematyczny.

Asia | 2009-03-01 – Polecam ten audiobook wszystkim początkującym, dzięki tej książce nauczysz się zarówno pisowni jak i wymowy.

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 3

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

1 Trackback / Pingback

  1. HISZPAŃSKI NA WAKACJE - Kurs hiszpńskiego dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.