FRANCUSKI ROZMÓWKI MP3 – Konwersacje dla Początkujących (DIM)

Francuski - Konwersacje dla Początkujących
Francuski – Konwersacje dla Początkujących

Francuski na MP3 – Konwersacje dla Początkujących czyli lekcje do szybkiej nauki rozmawiania po francusku od wydawnictwa DiM.

Francuskie Rozmówki Mp3 opisywane w tym wpisie to najchętniej pobierany kurs do samodzielnej nauki rozmawiania w języku francuskim. Wejdź posłuchaj przykładowych lekcji z w.w kursu oraz pobierz dla siebie pełną wersję kursu mp3.  Francuski na Mp3 – Konwersacje dla początkujących.

Francuskie Rozmówki Mp3 dla początkujących – opis kursu.

Celem Audio kursu z serii słuchaj i ucz się do samodzielnej nauki języka francuskiego ze słuchu, jest opanowanie podstawowego słownictwa oraz najważniejszych francuskich zwrotów, niezbędnych w codziennych rozmowach. Kurs ten pomaga również w pokonaniu „bariery” w mówieniu oraz nauce tworzenia prostych zdań i wypowiedzi w języku francuskim. Kurs zawiera pełne tłumaczenie wszystkich słów i wyrażeń w nim zawartym, przez co mogą z niego korzystać zarówno osoby początkujące jak również bardziej zaawansowane. Forma kursu (Lekcje francuskiego na Mp3) pozwalają szybko opanować i utrwalić nie tylko rozumienie ze słuchu oraz umiejętność porozumiewania się. Lekcje Mp3 pozwalają na naukę zarówno w domu przy komputerze lub odtwarzaczu mp3, jak również w czasie podróży, podczas uprawiania sportów, lub w drodze do pracy. Wystarczy pobrać lekcje mp3, wgrać np na komórkę i słuchać w każdej możliwej do tego chwili.


Francuski 1000 najczęściej używanych słów języka francskiego do nauki online
1000 słów francuski – metoda szybkiej nauki francuskich słówek Online

Francuski na Mp3 (Konwersacje) – dla kogo ten kurs będzie odpowiedni:

Lekcje Języka Francuskiego – Konwersacje Mp3 przeznaczone zostały dla osób początkujących, rozpoczynających właśnie naukę języka francuskiego, które chcą poznać podstawowe zdania i zwroty oraz najważniejsze słownictwo stosowane podczas rozmów w języku francuskim.

Kurs będzie również świetnym uzupełnieniem kursu: Francuski dla Początkujących Mp3. Dzięki niemu możesz kontynuować naukę i skierować ja na zdobywanie umiejętności umiejętności swobodnej komunikacji w języku francuskim. Kurs ten pomaga również przełamywać „barierę” w mówieniu po francusku.

Zawartość Kursu: Francuski – Rozmówki dla początkujących Mp3

Po pobraniu pełnej wersji kursu: Francuskie konwersacje dla początkujących Mp3 otrzymasz:

  • Lekcje Audio Mp3 (157 min nagrań) do pobrania – w tym oprócz nauki nowych słówek, zdań i zwrotów znajdziesz również dialogi prowadzone przez rodowitych Francuzów, a także umożliwiające powtarzanie i utrwalanie całych zwrotów, ćwiczenia.

Materiał kursu
Leçon 1 Saluer / Witanie się
Leçon 2 Les gens / Ludzie
Leçon 3 Famille et amis / Rodzina i przyjaciele
Leçon 4 La vie quotidienne / Życie codzienne
Leçon 5 Le monde autour de nous / Świat wokół nas
Leçon 6 En voyage / W podróży
Leçon 7 Temps libre, loisirs / Czas wolny
Leçon 8 À l’école / W szkole
Leçon 9 Au travail / W pracy
Leçon 10 Commander le repas / Jedzenie i picie

  • Pliki karaoke (LRC) wraz z instrukcją korzystania z kursu do nauki francuskiego (rozmówki) na mp3 i systemu Karaoke + pliki w formacie .m4bwersja dla iPod`a
  • Podręcznik eBook PDF (33 strony). Znajdziesz w nim wszystkie zawarte w kursie (i lekcjach Mp3) dialogi, francuskie rozmówki, zdania i zwroty wraz z tłumaczeniem. Dodatkowo podręcznik zawiera również zdania i pytania do powtarzania, oraz ćwiczenia z przykładowymi odpowiedziami.

Darmowe Rozmówki francuskie (posłuchaj Online)

Pobierz Kurs: Francuski Mp3 (Rozmówki)

Jeżeli chcesz już teraz pobrać kurs do nauki języka francuskiego – Rozmówki mp3, prosto na swój komputer aby szybko i efektywnie zacząć uczyć się francuskiego ze słuchu skorzystaj z poniższego linku:

FRANCUSKI Konwersacje Mp3 dla początkujących (kliknij i pobierz)


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 z powyższego linku oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, po złożeniu zamówienia bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Francuskie konwersacje od DiM – opinie użytkowników:

Marlena Kulińska | 2013-02-09 – Jestem Bardzo zadowolona. Naukę rozpoczęłam po kilku minutach od wpłaty. Kurs bardzo przystępny czytelny i przyjazny-tylko się uczyć! Każda moja wolna chwila wypełniona jest treścią w języku francuskim. Polecam!!

Anna Łuczak | 2011-11-07 – Jestem pozytywnie zaskoczona. Nie sądziłam, ze za tak niską cenę, można otrzymać tak dobrą publikację. Świetnie pomaga oswoić się z językiem francuskim. Może i lektor mówi troszkę niewyraźnie, ale który Francuz mówi jak nasz Pan Miodek??? Zdecydowanie polecam.

Alicja | 2011-10-03 – Kurs spodobał mi się już przy przesłuchiwaniu bezpłatnego fragmentu. Nie jest mi łatwo uczyć się języków – kiepska pamięć i słomiany zapał, więc chciałam wykorzystać kilka zmysłów naraz oraz krótki okres chęci do nauki. Kiedyś czytałam, że najszybciej można się nauczyć języka, jeśli jednocześnie się słyszy, widzi i wymawia słówka i zdania. Moim zdaniem, ten kurs to umożliwia – przynajmniej ta część, której zdążyłam już użyć. Polecam – nic lepszego za tak małe pieniądze nie udało mi się znaleźć.

Amanda Filipczak | 2009-11-23 – Książka rewelacyjna, zawiera bogaty zasób słów i zwrotów oraz wiele powtórzeń. Lektor zrozumiały. Idealny materiał dla początkujących lub chcących utrwalić, bądź przypomnieć sobie wiadomości. Polecam 🙂

Darmowe Lekcje Francuskiego – zobacz więcej.

Język Francuski na Mp3 – Darmowe Lekcje Video Mp3 (kliknij) – zobacz więcej kursów do nauki języka francuskiego Online (przez Internet) na YouTube.

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 3

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

2 Komentarze

  1. Rozmówki w formie mp3 bardzo mi pomogły w moim początkującym etapie nauki języka francuski online 🙂
    Do tego dorzuciłam lekcje przez komunikator dzięki Preply co przyśpieszyło rozwój mojej nauki języka francuskiego http:/obozy-jezykowe-za-granica.pl/preply-ucz-sie-francuskiego-z-domu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.