FRANCUSKI KURS PODSTAWOWY MP3 (wyd. Edgard)

Kurs Języka francuskiego dla początkujących mp3Francuski dla Początkujących – Kurs Podstawowy Mp3 od wydawnictwa Edgard – to zbiór najlepszych materiałów i lekcji Mp3 dla osób rozpoczynających naukę języka francuskiego od zera. Oprócz lekcji nagranych przez rodowitych francuzów wraz z tłumaczeniem znajdziesz w nim również podręcznik PDF (eBook) z pełnym tekstem lekcji oraz ćwiczeniami.

Opis: Francuski Kurs podstawowy Mp3

Francuski Kurs Podstawowy Mp3 to lekcje mp3 najpopularniejszej serii do nauki języków obcych dla początkujących od wyd. Edgard. Kursy z tej serii cieszą się ogromną popularnością, z uwagi na to, że uczą języków w prosty i skuteczny sposób. Nie inaczej jest w kursie Francuski dla Początkujących Mp3. W lekcjach mp3 każdy uczeń znajdzie najważniejsze słowa i zwroty języka francuskiego rozszerzone o podstawowe zagadnienia gramatyczne oraz ćwiczenia utrwalające zdobyta wiedzę. Ta metoda nauki wpływa na osłuchanie się z językiem francuskim oraz umożliwia naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie, tramwaju lub podczas wykonywania codziennych obowiązków.


Francuski 1000 słów
1000 słów francuski – metoda szybkiej nauki francuskich słówek Online

Dla kogo jest ten Kurs Mp3?

Francuski Kurs dla Podstawowy Mp3 – przeznaczony jest dla osób początkujących do szybkiej i skutecznej nauki języka ze słuchu. Kurs będzie również pomocny dla osób które chcą przypomnieć sobie podstawy języka francuskiego oraz osłuchać się z językiem.

Co zawiera AudioKurs: Francuski Mp3

W skład pełnej wersji Kursu Francuski dla Początkujących Mp3 wchodzi:

 • AudioKurs Mp3 – który zawiera 11 lekcji (w sumie aż 1h 10 min.) zawierających w sobie 1000 najczęściej stosowanych francuskich słów i wyrażeń wykorzystywanych w codziennej komunikacji. Lekcje kursu Francuski dla Początkujących Mp3 rozbudowane są ponadto o ćwiczenia oraz wyjaśnienie podstawowych zasad gramatycznych.
 • Podręcznik PDF (eBook) – 32 strony, w którym zamieszczono:
  – przystępne wyjaśnienie najważniejszych zasad i zagadnień gramatycznych
  – pełne teksty wszystkich dostępnych w lekcjach mp3 nagrań i dialogów
  – słowniczek do każdej lekcji mp3
  – oraz odpowiedzi do zamieszczonych ćwiczeń

Darmowa Lekcja Francuskiego Mp3 – Posłuchaj Online.

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Francuski dla początkujących Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3FRANCUSKI MP3 – Kurs Podstawowy – Pobierz


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Opinie o Audio Kursie Francuski Mp3

Kamila Arasim | 2012-02-18 – To bardzo prosta forma nauki języka. Słuchanie i od razu poprawne czytanie z pdf, na prawdę pomoże przejść trudny etap nauki. To moje pierwsze lekcje tego języka, audiobook jest rewelacyjny, polecam każdemu, szkoda, że tak mało 🙂 Lektorzy mówią bardzo wyraźnie. Francuski jest ślicznym językiem, sam wchodzi do głowy 😛 Polecam!

Krzysztof Prokop | 2011-04-11 – Polecam dla początkujących. Dobra sprawa i pomaga w nauce w dowolnym momencie dnia.

Przemysław Budzyński | 2009-10-03 – Wspaniały sposób na naukę języka. Słucham lekcji podczas wykonywania innych czynności więc oszczędzam swój czas.Jestem osobą bardzo zajętą i wygospodarowanie czasu na naukę języków zawsze sprawiało mi dużo problemów. Teraz format mp3 skutecznie rozwiązał sprawę. Mogę uczyć się języków wszędzie i w każdej wolnej chwili.

Joanna Marnik | 2009-09-14 – Kurs kupiłam dla mojej córki, która właśnie zaczyna uczyć się francuskiego w szkole. Na początku kursu znalazłyśmy wszystko co było potrzebne córce do przygotowania się na kolejną lekcję w szkole. Teraz może posłuchać prawidłowej wymowy aktualnie przerabianego materiału w każdej chwili. Według mnie to bardzo cenne. Polecam

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 0 / 5. oddanych głosów: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

2 Trackbacks / Pingbacks

 1. FRANCUSKI - GRAMATYKA dla Początkujących Mp3 (Audio Kurs) | Kursy i Lekcje Mp3 - Szybka Nauka (angielskiego, niemieckiego, i innych języków obcych)
 2. FRANCUSKI ROZMÓWKI MP3 - Konwersacje dla początkujacych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.