ROSYJSKI KURS PODSTAWOWY MP3 (wyd. Edgard)

Rosyjski Mp3 dla Początkujących - AudioKursKurs podstawowy Języka rosyjskiego Mp3 wyd. Edgard to jeden z najpopularniejszych audio kursów do samodzielnej nauki języka rosyjskiego dla osób początkujących. Zawiera w sobie wszystkie podstawowe słowa i zwroty, gramatykę oraz ćwiczenia potrzebne do szybkiej nauki rosyjskiego od podstaw.

Opis Kursu: Rosyjski dla początkujących Mp3

Rosyjski Kurs Podstawowy Mp3 został przygotowany w ten sposób aby dzięki niemu uczeń mógł szybko nauczyć się porozumiewać się w języku rosyjskim w praktycznych sytuacjach. Audio kurs umożliwia osłuchanie się z jego brzmieniem języka oraz pozwala poznać poprawna wymowę słówek języka rosyjskiego. Rosyjski Kurs Podstawowy Mp3   został przygotowany podobnie jak pozostałe kursy z tej serii, przez co pozwala na naukę nie tylko w doku, ale również podczas pracy, podróży czy wykonywania codziennych obowiązków.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs mp3?

Rosyjski Kurs Podstawowy Mp3 – został specjalnie przygotowany dla osób początkujących, rozpoczynających przygodę z językiem rosyjskim do szybkiej nauki podstaw języka. Kurs sprawdzi się również dla wszystkich tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka rosyjskiego i przygotować się do podróży.

Co zawiera Audio Kurs: Rosyjski Mp3

Pobierając pełną wersję Kursu: Rosyjski dla Początkujących Mp3 otrzymasz:

  • Audio Kurs Mp3 – zwierający 10 lekcji (w sumie aż 1h 13 min.) w których zawarto – 1000 najważniejszych słówek i zwrotów języka rosyjskiego, oraz liczne dialogi i ćwiczenia.
  • Podręcznik PDF (eBook) – w którym znajdziesz: – przystępne wyjaśnienie najważniejszych zasad i zagadnień gramatycznych – pełne teksty nagranych w plikach mp3 – lekcji – słowniczek oraz odpowiedzi do ćwiczeń.

Darmowa Lekcja Rosyjskiego Mp3 – Posłuchaj Online

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Rosyjski dla początkujących Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3ROSYJSKI MP3 – Kurs Podstawowy – Pobierz


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Opinie o Audio Kursie: Rosyjski Mp3

Ewa G | 2011-05-21 – Musiałam przypomnieć sobie język, i To jest świetna rzecz, nawet na 5 . zakupiłam jeszcze prócz kursu podstawowego pakiet, ale zaczęłam od podstaw i potem rozumiałam dużo więcej. Polecam

Tadeusz Fitych | 2012-09-24 – Zaczynam naukę od zera. Od ponad tygodnia spędzam ok 1-2 h dziennie z zakupionym kursem multimedialnym. Uważam, że jest super, mimo iż odstępy między poszczególnymi słowami i zdaniami zbyt małe, zatem kurs zbyt szybki. Mimo to bardzo przyjemny i sensowy, mogę więc jedynie polecić.

Bartosz Bieńko | 2009-05-31 – Bardzo dobre wydawnictwo dla tych, którzy chcą poznać podstawy języka rosyjskiego, lub tak jak ja przypomnieć je sobie (z czasów podstawówkowych). Polecam.

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 0 / 5. oddanych głosów: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.