NIDERLANDZKI KURS PODSTAWOWY MP3 (wyd. Edgard)

Niderlandzki Kurs Podstawowy Mp3Niderlandzki Kurs Podstawowy Mp3 – wyd Edgard to zdecydowanie jeden z najlepszych audio kursów do szybkiej nauki języka holenderskiego ze słuchu dla osób początkujących. Zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy, aby nauczyć podstaw języka niderlandzkiego w szybkim czasie.Nauka Niderlandzkiego Mp3

Opis kursu: Niderlandzki Kurs Podstawowy

Z Audio Kursem Niderlandzki dla Początkujących Mp3 szybko nauczysz porozumiewać się w języku niderlandzkim w wielu praktycznych sytuacjach, wymagających od ciebie zrozumienia i swobodnego wypowiadania się. Kurs pozwala również osłuchać się z brzmieniem języka holenderskiego  oraz poznać prawidłową wymowę słówek. Jak każdy z serii kursów od podstaw kursu pozwala na naukę nie tylko w domu w wolnym czasie, ale również podczas codziennych obowiązków oraz w trakcie podróży, biegania, dojazdu do pracy itd.

Dla kogo pomocny będzie ten kurs mp3?

Niderlandzki Kurs Podstawowy Mp3jak sama nazwa wskazuje został specjalnie przygotowany dla osób początkujących, zaczynających naukę niderlandzkiego oraz wszystkich którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Holandii i Belgii do pracy, na studia i w celach turystycznych.

Co otrzymasz pobierając kurs niderlandzkiego dla początkujących?

Po pobraniu pełnej wersji kursu otrzymasz:

  • Audio Kurs Mp3 – obejmujący 12 lekcji (w sumie 2h 12 min nagrań mp3) zawierających w sobie zbiór ponad 1500 najważniejszych słówek i zwrotów języka niderlandzkiego., których możesz uczyć się szybko i wygodznie słuchając lekcji na odtwarzaczu mp3 lub wgrywając je do telefonu. W lekcjach oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdziesz również dialogi oraz ćwiczenia utrwalające zdobytą wiedzę.
  • Podręcznik PDF (eBook ) – 64 strony zawierający wyjaśnione w prosty i zrozumiały sposób – najważniejsze informacje gramatyczne, transkrypcje nagrań, oraz ćwiczenia i tłumaczenia.

Darmowa Lekcja Niderlandzkiego – posłuchaj Online

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Niderlandzki dla początkujących Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3NIDERLANDZKI MP3 – Kurs Podstawowy – Pobierz


Pamiętaj zamawiając Kurs Audio Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Opinie o Audio Kursie: Niderlandzki Mp3

Anna Kalita | 2009-10-16 – Długo szukałam dobrego kursu Niderlandzkiego.Jestem zadowolona z wybranego produktu w waszym klubie.Tłumaczenie jest dobre i dobrze wybrane tematy do podstawowej nauki.

SAMIR | 2009-07-27 – Jestem bardzo zadowolony z tego produktu dobre dialogi tłumaczenie dobrze dobrane tematy lekcji i szybka dostawa przez internet . Brakuje mi tylko słowniczka

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 1.5 / 5. oddanych głosów: 2

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.