SZWEDZKI KURS PODSTAWOWY MP3 (wyd. Edgard)

Szwedzki Mp3 - Kurs Audio dla początkującychKurs do nauki języka szwedzkiego Mp3 – Kurs Podstawowy to kontynuacja serii do nauki języków obcych od wydawnictwa Edgard, tym razem skierowana do osób pragnących szybko nauczyć się podstaw języka szwedzkiego przy wykorzystaniu Audio Kursu w plikach Mp3. Nauka Niderlandzkiego Mp3

Szwedzki Kurs Podstawowy – Opis:

Korzystając z kursu Szwedzki dla Początkujących Mp3 – otrzymasz możliwość poznania 1500 najważniejszych słówek i zwrotów języka szwedzkiego w szybki i wygodny sposób, gdyż kurs nagrany został w postaci lekcji mp3, których możesz słuchać w wielu sytuacjach. Słuchając lekcji mp3 nie tylko osłuchasz się z uczonym językiem, ale również szybko nauczysz się porozumiewać się w języku szwedzkim w praktycznych sytuacjach. Taka forma nauki umożliwi Ci otoczenie się językiem w czasie, kiedy wcześniej było to nie możliwe, czyli w drodze do pracy, podróży, spaceru lub podczas wykonywania codziennych obowiązków. Wystarczy pobrane lekcje mp3 wgrać na odtwarzacz mp3 lub do telefonu i uczyć się słuchając.

Dla kogo będzie pomocny ten kurs szwedzkiego mp3?

Szwedzki Kurs Podstawowy Mp3przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę języka szwedzkiego oraz wszystkich tych osób, które chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs będzie również pomocny dla wyjeżdżających do Szwecji w poszukiwaniu pracy, na studia lub w celach turystycznych.

Jakie materiały otrzymasz p0obierając kurs szwedzkiego dla początkujących mp3?

Po pobraniu pełnej wersji kursu otrzymasz:

 • Audio Kurs Mp3 – który obejmuje 12 lekcji (2h 35 minut nagrań mp3) uczących blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, pozwalające w szybki sposób poznać najważniejsze słówka oraz nauczyć się gotowych zwrotów. Dzięki lekcjom mp3 poznasz również podstawowe zagadnienia z gramatyki języka szwedzkiego oraz wysłuchasz gotowych dialogów rodowitych szwedów.Lekcje Kursu Mp3 do nauki języka szwedzkiego dla początkujących zostały podzielone na następujące części:Lekcja 1 – Podstawowe zwroty i wyrażenia
  Lekcja 2 – Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas
  Lekcja 3 – Człowiek i rodzina
  Lekcja 4 – Części ciała, cechy charakteru, opis osoby
  Lekcja 5 – Kolory, części garderoby, sklep i zakupy
  Lekcja 6 – Żywność, jedzenie, restauracja
  Lekcja 7 – Komunikacja i podróżowanie
  Lekcja 8 – Wakacje, czas wolny i hobby
  Lekcja 9 – W mieście, pytanie o drogę
  Lekcja 10 – Życie codzienne, dom, szkoła
  Lekcja 11 – Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc
  Lekcja 12 – Praca
 • Podręcznik PDF (eBook ) – 64 strony zawierający transkrypcje dialogów i słówek zawartych w lekcjach mp3, ćwiczenia, tłumaczenia oraz podstawy zasad gramatycznych języka szwedzkiego.

Darmowa Lekcja Szwedzkiego – posłuchaj Online

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Szwedzki dla początkujących Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3SZWEDZKI MP3 – Kurs Podstawowy – Pobierz

Audio Kurs Szwedzki Mp3 dla początkujących możesz pobrać również w pakiecie Języków Skandynawskich Mp3 – wraz z Kursem: Język Fiński dla Początkujących Mp3 oraz Język Norweski dla Początkujących Mp3.


Pamiętaj zamawiając Kurs Audio Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Szwedzki Kurs Podstawowy Mp3 (Edgard) – Opinie:

Violetta Klimczuk | 2013-06-23 – Kurs naprawdę bardzo pomocny, dla kogoś, kto zaczyna naukę i nie tylko.

Piotr Tumiński | 2011-10-15 – Zakupiłem ten produkt. Jest super, polecam. Po dwóch miesiącach nauki nawet nieźle mówię po szwedzku, dużo rozumiem, jest super.

Beata Sławińska | 2011-01-19 – Byłam zaskoczona ekspresowa przesyłką, już na drugi dzień mogłam skorzystać z nauki języka szwedzkiego. Zalety kursu to przede wszystkim czytelny odbiór dla osoby która zaczyna przygodę z tym językiem. Ponieważ pracuję i mieszkam od niedawna w Szwecji – to ta forma nauki języka jest dla mnie bardzo wygodna. Polecam i pozdrawiam. Beata.

Beata Roś | 2009-07-19 – Bardzo dobry kurs,jestem zadowolona,ze jest prowadzony przez szwedzkiego lektora.Wymowa jest nadmiernie akcentowana,ale w początkowej fazie nauki jest to bardzo korzystne. Osobiście wolałabym,aby zdania wypowiadane były trochę wolniej.Moja ocena 9 na 10 możliwych 🙂

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.