GRECKI KURS PODSTAWOWY MP3 (wyd. Edgard)

GRECKI KURS Mp3 - dla początkujących (AudioBook)Grecki Kurs Podstawowy Mp3 to jedne z najlepszych lekcji do szybkiej nauki języka greckiego dla osób początkujących od wydawnictwa Edgard. Kurs który w kompleksowy sposób pozwala na opanowanie języka greckiego na poziomie podstawowym.

Grecki Kurs Podstawowy – Opis:

Kurs uczący nie tylko najważniejszych greckich słów ale również swobodnego rozmawiania w języku greckim. Zawiera również wytłumaczone w prosty sposób podstawowe zagadnienia gramatyczne jak również liczne ćwiczenia utrwalające zdobyta wiedzę. Wygodna forma nagrań mp3 pozwala uczyć się w wielu chwilach dnia codziennego, kiedy nauka z tradycyjnym kursem lub podręcznikiem byłaby niemożliwa. Lekcje języka greckiego mp3 wystarczy, przegrać na komórkę lub odtwarzacz mp3 i słuchać w każdej stosowanej do tego chwili.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs języka greckiego mp3?

Grecki Kurs Podstawowy Mp3przeznaczony jest dla osób początkujących, które właśnie rozpoczynają naukę języka greckiego oraz osób chcących nauczyć się tego języka przed wyjazdem lub podróżą turystyczną do tego urokliwego kraju.

Jakie materiały i lekcje zawiera: Kurs greckiego dla początkujących mp3?

Po pobraniu pełnej wersji kursu języka greckiego otrzymasz:

  • Audio Kurs Mp3 – czyli 12 lekcji (2h 10 min nagrań) które w wygodny sposób uczą blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, które są potrzebne podczas rozmów na typowe tematy.
  • Podręcznik PDF (eBook )  – 80 stron: w którym znajdziesz min: najważniejsze informacje gramatyczne języka greckiego, pełen zapis wszystkich nagrań z lekcji mp3, transkrypcję alfabetem greckim i łacińskim oraz ćwiczenia wraz z tłumaczeniami.

Darmowe Lekcje Greckiego Mp3 – posłuchaj Online

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Grecki dla początkujących Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3GRECKI MP3 – Kurs Podstawowy – Pobierz


Pamiętaj zamawiając Kurs Audio Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Grecki Kurs Podstawowy Mp3 (Edgard) – Opinie:

Dariusz Wyszyński | 2011-07-04 – Kurs oceniam jako dobry. Bardzo pomocny w czasie wakacji. Ogólnie Grecy są mili dla turystów. Dla osób starających się mówić ich językiem szczególnie.

Anna Łukomska | 2009-11-18 – Wszystko super tylko lektor czasem zbyt szybko lub niewyraźnie mówi. Podejrzewam że to jednak kwestia osłuchania się z językiem żeby wszystko załapać.

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 0 / 5. oddanych głosów: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.