HISZPAŃSKI – GRAMATYKA dla Początkujących Mp3 (Audio Kurs)

hiszpański-gramatyka-mp3
Język Hiszpański – Gramatyka Mp3

Hiszpański – Gramatyka Mp3 dla początkujących wydawnictwa Edgard to kurs do szybkiej i efektywnej nauki gramatyki języka hiszpańskiego. Wygodne Lekcje Audio Mp3 do słuchania oraz podręcznik w formie eBooka (PDF) składają się na kurs, który jest idealnym materiałem do nauki hiszpańskiej gramatyki dla osób które rozpoczynają naukę tego języka lub chcą przypomnieć sobie podstawowe zasady gramatyczne. Wejdź i posłuchaj przykładowej lekcji Mp3 oraz pobierz kurs dla siebie.

Hiszpański Gramatyka Mp3 – opis:

Kurs wydawnictwa Edgard: Hiszpański Gramatyka Mp3 to lekcje do szybkiej nauki hiszpańskiej gramatyki ze słuchu, które objaśniają najważniejsze zagadnienia: liczba rzeczownika, rodzajniki, odmiana czasowników regularnych i nieregularnych języka hiszpańskiego, zaimki wskazujące, pytające i dzierżawcze, czasy przeszłe, tryb rozkazujący i inne niezbędne zagadnienia hiszpańskiej gramatyki. Do zalet kursu należą: przystępnie wytłumaczone reguły oraz liczne przykłady. Dodatkowo praktyczne ćwiczenia zawarte w kursie sprawią, że szybko i sprawnie zrozumiesz i zapamiętasz wszystkie hiszpańskie zasady gramatyczne.

Dla kogo kurs Hiszpański gramatyka Mp3 będzie pomocny?

Kurs wydawnictwa Edgard: Hiszpański Gramatyka Mp3 to materiały do nauki dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Przygotowane zostały one z myślą o wszystkich tych osobach, które chcą poznać podstawy gramatyki języka hiszpańskiego w celu skutecznego porozumiewania się w tym języku. Jeżeli znasz podstawowe słówka języka hiszpańskiego lub opanowałeś kurs hiszpańskiego dla Początkujących mp3 te materiały będą świetnym uzupełnieniem zdobytej wcześniej wiedzy.

Jakie materiały otrzymasz z kursem Hiszpański Gramatyka Mp3?

W skład pełnego zestawu lekcji gramatyki od wyd. Edgard składają się:

  • Kurs obejmuje 20 lekcji (143 minuty nagrań) w wysokiej jakości, dzięki którym możesz uczyć się i poznawać podstawy hiszpańskiej gramatyki w szybki i wygodny sposób. Wystarczy odtwarzacz mp3 lub telefon i słuchawki.
  • Podręcznik PDF (eBook) – (64 strony) zawierający wszystkie teksty lekcji mp3 zawartych w kursie, wyjaśnienia zasad gramatycznych, oraz liczne przykłady, ćwiczenia i zadania do samodzielnego wykonania.

Pobierz Kurs Hiszpański Gramatyka Mp3 (download)

Pełna wersja Kursu:

HISZPAŃSKI – Gramatyka dla początkujących – Pobierz

Pamiętaj: Możesz również skorzystać z możliwości pobrania kursu Hiszpańskiej Gramatyki taniej w pakiecie wraz z Kursem dla początkujących wybierając zestaw: Hiszpański od początku wyd Edgard.


Pamiętaj zamawiając Kurs Audio Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Hiszpański Gramatyka dla początkujących – opinie:

Maciej Kuzminski | 2012-12-26
Fajny kurs. Coś dla zapracowanych. Sprawny zakup.

Aneta Czemarmazowicz | 2009-11-09
Koncepcja bardzo dobra. Realizacja równie dobra. Wyraźne nagrania. Fajna sprawa taki audiobook.

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 0 / 5. oddanych głosów: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.