FRANCUSKI – GRAMATYKA dla Początkujących Mp3 (Audio Kurs)

Język Francuski Gramatyka Mp3
Język Francuski – Gramatyka Mp3

Kurs Mp3 do nauki Francuskiej gramatyki dla początkujących to nie tylko lekcje w plikach mp3 ale również podręcznik PDF ułatwiający naukę z kursem. Dzięki tym materiałom do nauki szybko opanujesz podstawowe zasady gramatyczne języka francuskiego. Jeżeli chcesz uczyć się gramatyki francuskiej w wygodny i efektywny sposób to polecamy właśnie ten kurs od wydawnictwa Edgard.

Francuski Gramatyka Mp3 – opis:

Kurs Mp3 do nauki francuskiej Gramatyki od wydawnictwa Edgard objaśnia oraz na podstawie licznych ćwiczeń pozwala poznać i opanować podstawowe zagadnienia gramatyczne języka francuskiego m.in. rodzajniki, zaimki, odmianę czasowników regularnych i nieregularnych, czasy przyszłe i przeszłe, tryb warunkowy i inne. Zaletą tego kursu są wytłumaczone w prosty sposób reguły oraz liczne przykłady. Kurs zawiera również praktyczne ćwiczenia dzięki którym  zrozumiesz i trwale opanujesz zasady rządzące francuską gramatyką. Najwyższa jakość nagrań oraz poprawność językową zapewniają profesjonalni lektorzy – Francuzka i polski aktor.

Kurs Francuski Gramatyka Mp3 – dla kogo będzie pomocny?

Francuski Gramatyka Mp3 to rozbudowany kurs do samodzielnej nauki dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Ten kurs gramatyki może być również bardzo pomocny dla osób, które chcą przypomnieć sobie opanowane wcześniej zasady gramatyczne. Dodatkowo jeżeli znasz podstawowe słówka języka francuskiego lub opanowałeś kurs francuskiego dla Początkujących mp3 to te materiały będą świetnym uzupełnieniem zdobytej wcześniej wiedzy.


Włoski 1000 słów
1000 słów francuski – metoda szybkiej nauki francuskich słówek Online

Jakie materiały otrzymasz z kursem Francuski Gramatyka Mp3?

W skład pełnego zestawu lekcji francuskiej gramatyki od wyd. Edgard składają się:

  • Kurs obejmuje 20 lekcji (147 minut nagrań). Lekcje Mp3 pozwalają uczyć się francuskiej gramatyki w wygodny sposób. Wystarczy wgrać pliki mp3 na telefon lub odtwarzacz mp3 i słuchać. Kilkukrotne wysłuchanie zasad gramatycznych wraz z przykładami pozwala na szybkie opanowanie materiału.
  • Podręcznik PDF (eBook) – (64 strony) w którym znajdziesz tekst wszystkich lekcji mp3, wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz liczne ćwiczenia i zadania do samodzielnego wykonania.

Pobierz Kurs Francuski Gramatyka Mp3 (download)

Pełna wersja Kursu:

FRANCUSKI – Gramatyka dla początkujących – Pobierz

Pamiętaj: Możesz również skorzystać z możliwości pobrania kursu Francuski Gramatyka Mp3 taniej w pakiecie wraz z Kursem dla początkujących wybierając: Pakiet języka francuskiego dla początkujących.


Pamiętaj zamawiając Kurs Audio Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Francuski Gramatyka dla początkujących – opinie:

Ewa Wolicka Wolszleger | 2009-12-06 – już komentowałam Wakacje z francuskim . więc powtarzam, że jest to świetna forma propagowania wiedzy. Jedynym problemem była dla mnie kilkugodzinna praca przy przegrywaniu na płytkę ale bardzo polecam! ewa ww

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

2 Komentarze

    • Kurs jest w formie nagrań mp3 do natychmiastowego pobrania bezpośrednio na swój komputer, bez kosztów przesyłki i oczekiwania na dostawę, więc zakup kursu francuskiej gramatyki na mp3 nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.