NORWESKI KURS PODSTAWOWY MP3 (wyd. Edgard)

NORWESKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH - Kurs Mp3Norweski Kurs MP3 dla osób początkujących od wyd. Edgard – w szybki i efektywny sposób uczy 1500 najważniejszych słów i zdań oraz podstaw norweskiej gramatyki. Przeznaczony jest szczególnie dla osób rozpoczynających naukę języka norweskiego.

Opis Kursu: Norweski Mp3

Norweski Kurs Podstawowy Mp3 od wyd. Edgard został przygotowany specjalnie dla osób, które chcą w wygodny sposób poznać podstawy języka norweskiego. Szczególnie polecany dla uczniów, nie mających wcześniej styczności z językiem norweskim. Uczy najważniejszych zwrotów, słówek i zdań oraz podstawowych zasad gramatycznych.

Dla kogo ten kurs norweskiego Mp3 będzie pomocny?

Norweski Kurs podstawowy Mp3 – przeznaczony jest do nauki ze słuchu dla osób początkujących (rozpoczynających naukę języka norweskiego) oraz osób, które znają już podstawy, jednak chciałyby przypomnieć sobie nauczone wcześniej słówka, zdania i norweskie zwroty.

Zawartość opisywanego audiokursu (mp3)

W skład pełnej wersji Kursu Norweski dla Początkujących Mp3 wchodzi:

  • AudioKurs Mp3 – zawierający 12 lekcji – w sumie aż 2h 25 min. nagrań Mp3, które uczą 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów języka norweskiego oraz gotowych wyrażeń i zdań wykorzystywanych podczas sytuacji tj: rozmowy o pracę, podczas wykonywania zakupów, rozmowy na ulicy, sytuacji na lotnisku, w hotelu itd.
  • Podręcznik PDF (eBook) – 64 strony – w którym zamieszczono pełen zapis wszystkich nagrań, ćwiczenia i odpowiedzi. Podręcznik zawiera także podstawy gramatyki, wiadomości o języku oraz informacje dla osób wyjeżdżających do Norwegii. Ostatnia lekcja poświęcona jest poszukiwaniu pracy – uczy słownictwa i wyrażeń niezbędnych dla każdego udającego się do Królestwa Norwegii w celach zarobkowych.zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, pełny tekst nagrań dostępnych w lekcjach mp3 oraz dialogi i ćwiczenia utrwalające.

Darmowe Lekcje Norweskiego – Posłuchaj kursu Online

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Norweski dla początkujących Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3NORWESKI Kurs Podstawowy Mp3 (Edgard) – Pobierz


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Opinie o Kursie Norweski Mp3

Krzysztof Olszewski | 2012-05-27 – Bardzo skuteczny, profesjonalnie przygotowany w bardzo dobrej cenie kurs języka Norweskiego. Naprawdę warto kupić. Polecam 🙂

Barbara Łabaj | 2011-04-08 – Kurs świetny. To na razie moje początki z językiem norweskim ale dzięki temu kursowi chyba nieźle mi idzie;)

Dariusz Felba | 2010-06-24 –  Świetnie sprawdza się do słuchania zamiast muzyki podczas jazdy na rowerze. Uczę się i oswajam z językiem praktycznie bez poświęcania na to dodatkowego czasu. Wydrukowaną książeczkę wożę w plecaku, więc podczas postoju/odpoczynku mogę zajrzeć do tekstu. Dla mnie super!

Hanna Seweryn | 2009-03-28 – Układ lekcji daje gwarancje nauki podstaw języka. Świetna forma prowadzenia lekcji. Skuteczny i wygodny. Doskonały zarówno dla osób po raz pierwszy mających styczność z językiem jak i dla tych, którzy chcą powtórzyć jego podstawy.

Andrzej Kostka | 2008-10-14 – Moim zdaniem jest to doskonały kurs dla osób, które pierwszy raz maja styczność z j. norweskim. Czytelna forma, przyjemne w słuchaniu nagrania, przystępna cena. Jak najbardziej polecam.

Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 0 / 5. oddanych głosów: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

2 Komentarze

  1. Chyba najlepszy kurs norweskiego dla początkujących jaki słyszałem. Nagrania wolne, wyraźne i odpowiednio skonstruowany materiał to podstawowe zalety. Szkoda tylko że nie ma II części.

  2. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie samodzielnej. Kurs online jak najbardziej (wygodnie, nie trzeba dojeżdżać…), ale z doświadczonym lektorem, najlepiej Norwegiem :).

1 Trackback / Pingback

  1. SZWEDZKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH MP3 - Kurs Podstawowy (Pobierz) | Kursy i Lekcje Mp3 - Szybka Nauka (angielskiego, niemieckiego, i innych języków obcych)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.