ROSYJSKI KURS PODSTAWOWY MP3 (wyd. Edgard)

Rosyjski Mp3 dla Początkujących - AudioKursKurs podstawowy Języka rosyjskiego Mp3 wyd. Edgard to jeden z najpopularniejszych audio kursów do samodzielnej nauki języka rosyjskiego dla osób początkujących. Zawiera w sobie wszystkie podstawowe słowa i zwroty, gramatykę oraz ćwiczenia potrzebne do szybkiej nauki rosyjskiego od podstaw.

Opis Kursu: Rosyjski dla początkujących Mp3

Rosyjski Kurs Podstawowy Mp3 został przygotowany w ten sposób aby dzięki niemu uczeń mógł szybko nauczyć się porozumiewać się w języku rosyjskim w praktycznych sytuacjach. Audio kurs umożliwia osłuchanie się z jego brzmieniem języka oraz pozwala poznać poprawna wymowę słówek języka rosyjskiego. Rosyjski Kurs Podstawowy Mp3   został przygotowany podobnie jak pozostałe kursy z tej serii, przez co pozwala na naukę nie tylko w doku, ale również podczas pracy, podróży czy wykonywania codziennych obowiązków.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs mp3?

Rosyjski Kurs Podstawowy Mp3 – został specjalnie przygotowany dla osób początkujących, rozpoczynających przygodę z językiem rosyjskim do szybkiej nauki podstaw języka. Kurs sprawdzi się również dla wszystkich tych, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy języka rosyjskiego i przygotować się do podróży.

Co zawiera Audio Kurs: Rosyjski Mp3

Pobierając pełną wersję Kursu: Rosyjski dla Początkujących Mp3 otrzymasz:

  • Audio Kurs Mp3 – zwierający 10 lekcji (w sumie aż 1h 13 min.) w których zawarto – 1000 najważniejszych słówek i zwrotów języka rosyjskiego, oraz liczne dialogi i ćwiczenia.
  • Podręcznik PDF (eBook) – w którym znajdziesz: – przystępne wyjaśnienie najważniejszych zasad i zagadnień gramatycznych – pełne teksty nagranych w plikach mp3 – lekcji – słowniczek oraz odpowiedzi do ćwiczeń.

Darmowa Lekcja Rosyjskiego Mp3 – Posłuchaj Online

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Rosyjski dla początkujących Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3ROSYJSKI MP3 – Kurs Podstawowy – Pobierz


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Opinie o Audio Kursie: Rosyjski Mp3

Ewa G | 2011-05-21 – Musiałam przypomnieć sobie język, i To jest świetna rzecz, nawet na 5 . zakupiłam jeszcze prócz kursu podstawowego pakiet, ale zaczęłam od podstaw i potem rozumiałam dużo więcej. Polecam

Tadeusz Fitych | 2012-09-24 – Zaczynam naukę od zera. Od ponad tygodnia spędzam ok 1-2 h dziennie z zakupionym kursem multimedialnym. Uważam, że jest super, mimo iż odstępy między poszczególnymi słowami i zdaniami zbyt małe, zatem kurs zbyt szybki. Mimo to bardzo przyjemny i sensowy, mogę więc jedynie polecić.

Bartosz Bieńko | 2009-05-31 – Bardzo dobre wydawnictwo dla tych, którzy chcą poznać podstawy języka rosyjskiego, lub tak jak ja przypomnieć je sobie (z czasów podstawówkowych). Polecam.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.