ANGIELSKI NA WAKACJE – Kurs Angielskiego dla początkujących MP3

Angielski na Wakacje - Wakacyjny Kurs Angielskiego na Mp3

Angielski na Wakacje Mp3

Angielski na Wakacje – Kurs języka angielskiego idealny dla osób początkujących planujących wakacyjny wyjazd za granicę.

W tym wakacyjnym kursie od wydawnictwa Edgard znajdziesz przede wszystkim najważniejsze słówka, zwroty i dialogi niezbędne w podróży i podczas wakacyjnych wyjazdów. Jeżeli planujesz wyjazd na wakacje za granicę to koniecznie zapoznaj się z materiałem tego kursu.

Wakacyjny Kurs Angielskiego na Mp3 – opis:

Angielski na Wakacje Kurs Audio Mp3 od wyd. Edgard to lekcje stworzone specjalnie z myślą o osobach, które planują wyjazd za granicę w celach turystycznych. Ten wakacyjny kurs do nauki języka angielskiego ze słuchu obejmuje słówka i zwroty niezbędne w trakcie podróży, wypoczynku jak również zwiedzania czy uprawiania sportu. Zawarte w kursie dialogi prezentują najbardziej typowe sytuacje tj: pytanie o drogę, zamawianie jedzenia w restauracji, kupowanie biletu na stacji, rezerwowanie noclegu w hotelu, apartamencie, odprawę bagażowa na lotnisku, czy nawet wizyta u lekarza lub na komisariacie policji. Kurs Angielski na Wakacje Mp3 nie tylko sprawnie i szybko uczy słownictwa o tematyce związanej z wakacjami, a również doskonali rozumienie języka angielskiego ze słuchu.


Angielski-rozmowki-mp3


Angielski na Wakacje Mp3 – dla kogo ten kurs?

Opisywany Kurs Angielskiego na Wakacje przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych, a szczególnie tych planujących w przyszłości wakacyjny wyjazd za granicę.

AudioKurs Angielski na Wakacje – zawartość:

Pobierając pełną wersję kursu: Angielski na Wakacje Mp3 od wyd. Edgard otrzymasz:

  • Lekcje Audio Mp3 (73min) – obejmujące w sumie 16 lekcji związanych z podróżowaniem i wakacyjnym wyjazdem.
  • Podręcznik eBook PDF (32 strony) ułatwiający naukę z kursem oraz zawierający wszystkie zawarte w lekcjach Mp3: dialogi, jak również tematyczny słowniczek do każdej z lekcji.

Materiał kursu obejmuje następujące lekcje:
Lekcja 1. Podstawowe zwroty i wyrażenia
Lekcja 2. Na dworcu
Lekcja 3. Na lotnisku
Lekcja 4. Podróż samochodem
Lekcja 5. Znaki i napisy
Lekcja 6. Na granicy
Lekcja 7. Zakwaterowanie
Lekcja 8. Jedzenie i restauracja
Lekcja 9. W mieście – zwiedzanie
Lekcja 10. Komunikacja miejska
Lekcja 11. Zakupy i usługi
Lekcja 12. Poczta i telefon
Lekcja 13. Bank i pieniądze
Lekcja 14. Sport
Lekcja 15. Na posterunku policji
Lekcja 16. Leczenie

Wakacyjny Kurs Angielskiego – ucz się szybko języka angielskiego.

Pobierz Kurs MP3 już teraz:

ANGIELSKI na WAKACJE – Kurs Audio Mp3 (pobierz)

Dodatkowo jeżeli chcesz nauczyć się 1000 najczęściej używanych słówek przydatnych w podróży skorzystaj z kursu: 1000 angielskich słów w pracy i podróży.


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Audioteka.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Angielski na Wakacje dla początkujących – opinie użytkowników:

Klaudia Harast-Zakrocka | 2013-02-06 – Jestem bardzo zadowolona z zakupu, właśnie o taki kurs mi chodziło. Prosty czytelny przekaz, łatwy do nauki.


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź za darmo: Kurs Angielskiego eTutor.


ANGIELSKI NA WAKACJE – Kurs Angielskiego dla początkujących MP3
9 votes, 5.00 avg. rating (99% score)
AudioKurs Mp3 w kategorii: ANGIELSKI MP3 znaleziony pod tagami: , , , . Bezpośredni link: permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>