ANGIELSKI NA WAKACJE – Kurs Angielskiego dla początkujących MP3

Angielski na Wakacje - Wakacyjny Kurs Angielskiego na Mp3
Angielski na Wakacje Mp3

Angielski na Wakacje – Kurs języka angielskiego idealny dla osób początkujących planujących wakacyjny wyjazd za granicę.

W tym wakacyjnym kursie od wydawnictwa Edgard znajdziesz przede wszystkim najważniejsze słówka, zwroty i dialogi niezbędne w podróży i podczas wakacyjnych wyjazdów. Jeżeli planujesz wyjazd na wakacje za granicę to koniecznie zapoznaj się z materiałem tego kursu.

Wakacyjny Kurs Angielskiego na Mp3 – opis:

Angielski na Wakacje Kurs Audio Mp3 od wyd. Edgard to lekcje stworzone specjalnie z myślą o osobach, które planują wyjazd za granicę w celach turystycznych. Ten wakacyjny kurs do nauki języka angielskiego ze słuchu obejmuje słówka i zwroty niezbędne w trakcie podróży, wypoczynku jak również zwiedzania czy uprawiania sportu. Zawarte w kursie dialogi prezentują najbardziej typowe sytuacje tj: pytanie o drogę, zamawianie jedzenia w restauracji, kupowanie biletu na stacji, rezerwowanie noclegu w hotelu, apartamencie, odprawę bagażowa na lotnisku, czy nawet wizyta u lekarza lub na komisariacie policji. Kurs Angielski na Wakacje Mp3 nie tylko sprawnie i szybko uczy słownictwa o tematyce związanej z wakacjami, a również doskonali rozumienie języka angielskiego ze słuchu.


Angielski-rozmowki-mp3


Angielski na Wakacje Mp3 – dla kogo ten kurs?

Opisywany Kurs Angielskiego na Wakacje przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych, a szczególnie tych planujących w przyszłości wakacyjny wyjazd za granicę.

AudioKurs Angielski na Wakacje – zawartość:

Pobierając pełną wersję kursu: Angielski na Wakacje Mp3 od wyd. Edgard otrzymasz:

  • Lekcje Audio Mp3 (73min) – obejmujące w sumie 16 lekcji związanych z podróżowaniem i wakacyjnym wyjazdem.
  • Podręcznik eBook PDF (32 strony) ułatwiający naukę z kursem oraz zawierający wszystkie zawarte w lekcjach Mp3: dialogi, jak również tematyczny słowniczek do każdej z lekcji.

Materiał kursu obejmuje następujące lekcje: Lekcja 1. Podstawowe zwroty i wyrażenia Lekcja 2. Na dworcu Lekcja 3. Na lotnisku Lekcja 4. Podróż samochodem Lekcja 5. Znaki i napisy Lekcja 6. Na granicy Lekcja 7. Zakwaterowanie Lekcja 8. Jedzenie i restauracja Lekcja 9. W mieście – zwiedzanie Lekcja 10. Komunikacja miejska Lekcja 11. Zakupy i usługi Lekcja 12. Poczta i telefon Lekcja 13. Bank i pieniądze Lekcja 14. Sport Lekcja 15. Na posterunku policji Lekcja 16. Leczenie

Wakacyjny Kurs Angielskiego – ucz się szybko języka angielskiego.

Pobierz Kurs MP3 już teraz: ANGIELSKI na WAKACJE – Kurs Audio Mp3 (pobierz)

Dodatkowo jeżeli chcesz nauczyć się 1000 najczęściej używanych słówek przydatnych w podróży skorzystaj z kursu: 1000 angielskich słów w pracy i podróży.


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Nexto.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Angielski na Wakacje dla początkujących – opinie użytkowników:

Klaudia Harast-Zakrocka | 2013-02-06 – Jestem bardzo zadowolona z zakupu, właśnie o taki kurs mi chodziło. Prosty czytelny przekaz, łatwy do nauki.


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź za darmo: Kurs Angielskiego eTutor.


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 3

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.