BLONDYNKA NA JĘZYKACH – Angielski (Mp3) – Beata Pawlikowska.

Kurs Angielskiego - Blondynka na językach
Blondynka na językach (angielski)

Kurs angielskiego – Blondynka na językach (Angielski Brytyjski) autorstwa Beaty Pawlikowskiej – to nie jest standardowy podręcznik do nauki języka angielskiego.

Jest to kurs rozmawiania po angielsku, który przede wszystkim w szybki sposób uczy mówienia i rozumienia tego języka.

Czytaj dalej a dowiesz się dlaczego ten kurs angielskiego jest tak skuteczny, posłuchasz darmowego fragmentu oraz znajdziesz link do strony gdzie szybko i tanio zamówisz go dla siebie.


Angielski – Blondynka na językach opis:

„Blondynka na językach” Beaty Pawlikowskiej to kurs do szybkiej nauki języka angielskiego dla osób początkujących, oparty o zupełnie nową metodę nauczania, która powstała w oparciu o doświadczenia autorki w nauce języków obcych. Beata Pawlikowska pewnego dnia zorientowała się, że każdego języka obcego (w tym oczywiście angielskiego) można nauczyć się na zasadzie logicznej układanki. Dzięki temu powstał cały cykl kursów do nauki języków pod nazwą – Blondynka na językach, który uczy mówienia oraz rozumienia danego języka. Korzystając z podręcznika i kursu mp3 (lub Audio na płycie CD) nie musisz uczyć się pojedynczych słówek, gramatyki i odmian czasowników jak w wielu innych kursach angielskiego. Uczysz się szybko rozumieć i mówić po angielsku.


Angielski-rozmowki-mp3


Blondynka na Językach (Angielski) – dla kogo jest ten kurs?

Kurs Angielskiego Beaty Pawlikowskiej skierowany jest do osób początkujących i średnio-zaawansowanych, które chcą w szybki sposób instynktownie nauczyć się mówić i rozumieć język angielski poprzez zapamiętywanie danego wyrażenia lub zdania i późniejsze systematyczne jego powtarzanie na głos. Nauczenie się na pamięć przykładowych i poprawnych konstrukcji angielskich oraz ich składowych elementów, pozwala na budowanie nowych angielskich zdań i wyrażeń w sposób wręcz automatyczny, a więc poprawne posługiwać się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

Kurs Angielskiego – Blondynka na Językach – zawartość:

Zamawiając kurs Blondynka na Językach – Angielski, Brytyjski z linku poniżej otrzymasz:

  • Płytę CD z nagranymi lekcjami w Mp3 – zawierającymi aż 7h 33 min angielskich dialogów, słówek i zdań wraz z tłumaczeniem.
  • Podręcznik (książkę drukowaną) – (240 stron) która zawiera w formie papierowej spisany cały materiał z kursu mp3 (płyty)

Wstęp i darmowa lekcja angielskiego z kursu Beaty Pawlikowskiej (posłuchaj Online)

Zamów Kurs MP3 już teraz: ANGIELSKI – BLONDYNKA NA JĘZYKACH (CD+książka)

Zobacz również inne kursy do nauki języków z serii: Blondynka na językach.


Pamiętaj zamawiając kurs Blondynka na językach – angielski brytyjski na stronie Nexto otrzymujesz zarówno podręcznik (240 stron) oraz zawierającą ponad 7 godzin nagrań – płytę CD z kursem angielskiego.

Blondynka na Językach – Angielski, brytyjski – Opinie:

Magda | 03.03.2014 – Polecam dla osób, które chcą pouczyć się języka angielskiego na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Bardzo przydatne dla osób, którym bardziej zależy na języku mówionym.

AnulaK | 2012-01-27 – Bardzo dobra metoda uczenia się języka Uczenie się języka tą metodą to sama przyjemność, oczywiście dla tych, którzy chcą mówić, a nie zastanawiać się nad gramatyką. Pokonuje się bariery w mówieniu, poprzez przyswojenie zwrotów, które układają się w logiczną całość i polegają na skojarzeniach. Polecam, szczególnie dla początkujących…

Alicja Bucka | 16.11.2011 – Kurs języka posiadam od niedawna, ale podstawy opanowałam bardzo szybko. Niedrogi, ciekawy i przede wszystkim rozbudowany kurs, który posiada także płytę CD, pomagającą w opanowaniu wymowy. Polecam dla każdego!

Paulina  Wierus | 2010-10-28 – Pani Beato, metoda – tak jak jest przedstawiona w opisie Pani książki, była znana już w czasie drugiej wojny światowej (tak zwana Metoda Audiolingwalna, polegająca na wykształceniu odruchów językowych). Jednak, z przyjemnością przeczytam książkę i zastosuję Pani pomysły. Możliwość oddechu po mozolnym wkuwaniu gramatyki jest niezwykle cenna. Także dla nauczyciela.


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź za darmo: Kurs Angielskiego eTutor.


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 7

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

1 Trackback / Pingback

  1. BLONDYNKA NA JĘZYKACH - Niemiecki - Beata Pawlikowska (Mp3).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.