ANGIELSKI KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH MP3 (wyd. Edgard).

Angielski Kurs Podstawowy - AudioKurs Mp3Angielski Kurs Podstawowy Mp3 od wyd. Edgard – 1000 najważniejszych słów i zwrotów + gramatyka przeznaczony do nauki angielskiego ze słuchu dla osób początkujących. Szczególnie polecany dla uczniów rozpoczynających samodzielną naukę języka angielskiego.

Opis kursu Mp3 – Angielski dla Początkujących.

Angielski Kurs Podstawowy Mp3 uczy swobodnego posługiwania się językiem angielskim i zawiera w sobie podstawowe jak również rozbudowane słownictwo, a także rozmówki (konwersacje), ciekawostki językowe oraz gramatykę. Szczególnie polecany dla uczniów, nie mających wcześniej styczności z językiem angielskim. Nagrania mp3 zawarte w kursie Angielski dla początkujących uczą nowych słówek metoda powtarzania, ponadto zawierają dialogi i pytania sprawdzające. Zakres tematów sprawia, że kurs wykorzystywać można również jako rozmówki przydatne osobom planującym wyjazd za granicę.


Szybka Nauka Słówek - Angielski 1000 słów (Angielski Online)


Dla kogo ten kurs Mp3 będzie pomocny?

Angielski Kurs podstawowy Mp3 – przeznaczony jest do nauki ze słuchu dla osób początkujących na poziomie A1 (rozpoczynających naukę języka angielskiego) oraz osób, które chcą przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego i przygotować się do podróży.

Zawartość opisywanego Audio kursu (mp3)

W skład pełnej wersji Kursu Angielski dla Początkujących Mp3 wchodzi:

 • AudioKurs Mp3 – zawierający 12 lekcji – w sumie aż 2h 08 min. nagrań Mp3 native speakerów – uczących 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów tj: pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia i wiele innych, czyli przydatnych w codziennej komunikacji w języku angielskim.

Materiały z audio kursu zostały podzielone na następujące lekcje:

 • Lekcja 1 – Podstawowe zwroty i wyrażenia
 • Lekcja 2 – Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas
 • Lekcja 3 – Człowiek i rodzina
 • Lekcja 4 – Części ciała, cechy charakteru, opis osoby
 • Lekcja 5 – Kolory, części garderoby, sklep i zakupy
 • Lekcja 6 – Żywność, jedzenie, restauracja
 • Lekcja 7 – Komunikacja i podróżowanie
 • Lekcja 8 – Wakacje, czas wolny i hobby
 • Lekcja 9 – W mieście, pytanie o drogę
 • Lekcja 10 – Życie codzienne, dom, szkoła, praca
 • Lekcja 11 – Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc
 • Lekcja 12 – Praca i zawody
 • Podręcznik PDF (eBook) – 48 strony – zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, pełny tekst nagrań dostępnych w lekcjach mp3 oraz dialogi i ćwiczenia utrwalające. Na płycie, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające, słowniczek do nagrań oraz odpowiedzi do ćwiczeń zawartych w kursie mp3.

Darmowe Lekcje – Posłuchaj fragmentu kursu Online

Darmowego fragmentu kursu posłuchasz na stronie: Angielski dla początkujących Mp3 – klikając na odtwarzacz pod okładką kursu Mp3.

Pobierz Kurs Mp3 (Download)

Pełna wersja Mp3Angielski Kurs Podstawowy Mp3 (Edgard) – Pobierz

AudioKurs ten możesz pobrać również w pakiecie wraz z Kursami:  Angielski Gramatyka Mp3 oraz Angielski Mp3 – Najważniejsze zwroty i wyrażenia na stronie: Pakiet Języka angielskiego – Od poczatku (Mp3)


Pamiętaj zamawiając Kurs Mp3 na stronie Nextoa.pl oszczędzasz nawet 80% w stosunku do ceny wersji tradycyjnej. Otrzymujesz również 100% gwarancję satysfakcji, a linki do pobrania zamówionych kursów mp3 otrzymujesz od razu na podany adres e-mail, bez kosztów przesyłki (wysyłka – 0 zł).

Opinie o kursie

Zbigniew Dziedzic | 2012-07-27 – Bardzo dobry kurs, ja nie znałem w ogóle angielskiego. Moje pokolenie się nie uczyło angielskiego jaki to każdy wie i dla mnie ten angielski jest super. Prosto i zrozumiale mam napisane i słyszane bardzo, wyrażanie mogę sobie powróżyć dowolne słowo czy zdanie ile razy tylko zechcę. Mogę się uczyć w drodze do pracy i z pracy i tam gdzie nikt mnie nie słyszy i nie widzi i się ze mnie nie będzie naśmiewał, że nie umiem. Jak bym umiał to kurs by był nie potrzebny, a na kurs grupowy z wykładami i innymi słuchaczami nie znając go w ogóle bym się nie zdecydował. Dzięki temu kursowi podstawowy na MP-3 uczę się u muszę przyznać że przyswajam dość szybko i dużo.

Zbigniew Sieradzki | 2011-04-27 – Prosty a zarazem w pełni profesjonalnie przygotowany kurs językowy, wyśmienity wybór dla chcących rozpocząć przygodę z językiem angielskim lub dla tych, którzy co prawda uczyli się tego języka wcześniej ale z uwagi na brak „treningu” nie do końca są pewni swoich umiejętności językowych. Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Polecam.

Dorota Gogler | 2010-02-17 – Jestem bardzo zadowolona z zakupu ,na pewno kupie inne książki z tej serii bo wszystko jest jasne, proste i zrozumiałe. Sam zakup książki to jak mrugnięcie okiem szybko i płynnie, zamawiasz, płacisz i otrzymujesz link, ściągasz książkę i uczysz się. Szczerze wszystkim polecam.

Marcin Kwasny | 2009-05-28 – Idealny zestaw dla osób, które niewiedza na początku jak czytać poszczególne słowa. W tym kursie mamy słowo mówione, jak i pisane, czyli doskonale połączenie na start z językiem angielskim!!!

Ewa Wyszyńska | 2009-02-06 – Serdecznie polecam kupiłam ten kurs, bo jadę w lutym do Anglii i teraz już nie będę się stresować np jak wejdę do autobusu. Kurs jest świetny. Wgrałam sobie go do telefonu i mam zawsze przy sobie


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.


No votes yet.
Please wait...

2 Komentarze

 1. Jak dla mnie kurs idealny na początek. Z uwagi na to, że dojazd do pracy zajmuje mi w korkach prawie 1,5 godziny każdego dnia kupiłam ten kurs. Lekcje mp3 zgrałam na płytę i teraz uczę się słuchając nagrań w samochodzie w drodze do pracy. Polecam wszystkim zabieganym. Pozdrawiam Agata.

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Kurs naprawdę bardzo pomocny do nauki na co dzień. Szczerze polecam!

  No votes yet.
  Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.