FISZKI i KURSY do nauki języka angielskiego w promocyjnych cenach.

Promocje na Fiszki do nauki języka angielskiego.
Promocje na Fiszki do nauki angielskiego

W tym artykule przedstawiam najlepsze Promocje i dostępne Rabaty na Fiszki do nauki języka angielskiego do wykorzystania od zaraz. W promocji możesz nabyć zarówno te tradycyjne jak również fiszki w plikach audio Mp3.

Dzięki zakupom w pakietach możesz zaoszczędzić nawet 90 zł względem zakupu pojedynczych zestawów do nauki angielskiego. Zapoznaj się z aktualnymi promocjami i zaopatruj się w Fiszki jeszcze taniej.


Promocje i Rabaty na Fiszki do nauki języka angielskiego.

Poniżej wszystkie promocyjne zestawy fiszek do nauki języka angielskiego ze strony wydawnictwa. Rabaty są już wliczone, więc nie musisz przepisywać żadnych kodów rabatowych. Po prostu wchodzisz na konkretny pakiet i zamawiasz go z rabatem.

Znajdziesz tutaj pakiety do angielskiego z gwarancją najniższej ceny – zarówno na poziomie podstawowym (dla początkujących) jak i zaawansowanym. Gotowe zestawy z angielskiego to również duże ułatwienie zakupów.


JĘZYK ANGIELSKI – Zestawy PREMIUM

Angielski dla początkujacych - pakiet premiumZestaw „Angielski dla początkujących” przygotowano z myślą o osobach chcących rozpocząć naukę języka angielskiego od podstaw. Zawarte w nim tytuły dobrano tak, aby umożliwić opanowanie zagadnień leksykalno-gramatycznych niezbędnych do poprawnej komunikacji na poziomie podstawowym (A1, A2).

***

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - angielski dla sredniozaawansowanych premiumZestaw „Angielski dla średnio zaawansowanych skierowany jest do osób kontynuujących naukę języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Tytuły zostały dobrane w taki sposób, aby osoby znające już podstawy angielskiego mogły szybko, skutecznie i trwale przyswoić zagadnienia leksykalno-gramatyczne niezbędne do osiągnięcia poziomu samodzielności (B1, B2).

***

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - angielski dla zaawansowanych premiumZestaw „Angielski dla zaawansowanych” skierowany jest do osób kontynuujących naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Tytuły zostały dobrane w taki sposób, aby osoby, które już swobodnie posługują się językiem angielskim, mogły szybko i trwale przyswoić zagadnienia leksykalno-gramatyczne wymagane na poziomie biegłości (C1, C2).

***

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - angielski XL premiumZestaw „XL” przygotowano z myślą o osobach, chcących rozpocząć naukę języka angielskiego od podstaw i osiągnąć poziom biegłości językowej. Zawarte w nim tytuły dobrano tak, aby umożliwić szybkie opanowanie angielskich słów i zwrotów, niezbędnych na wszystkich sześciu poziomach zaawansowania (A1-C2).

***

JĘZYK ANGIELSKI – Zestawy EKO

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - angielski pocz EKO Zestaw „Angielski dla początkujących” przygotowano z myślą o osobach chcących rozpocząć naukę języka angielskiego od podstaw. Zawarte w nim tytuły dobrano tak, aby umożliwić opanowanie angielskich zagadnień leksykalno-gramatycznych niezbędnych do poprawnej komunikacji (rozmawiania po angielsku) na poziomie podstawowym (A1, A2).

***

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - angielski srednio EKOZestaw „Angielski dla średnio zaawansowanych” skierowany jest do osób kontynuujących naukę języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym. Tytuły zostały dobrane w taki sposób, aby osoby znające już podstawy języka angielskiego mogły szybko i skutecznie przyswoić zagadnienia leksykalno-gramatyczne niezbędne do osiągnięcia poziomu samodzielności (B1, B2).

***

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - angielski zaawansowany EKOZestaw „Angielski dla zaawansowanych” skierowany jest do osób kontynuujących naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Tytuły zostały dobrane w taki sposób, aby osoby, które już swobodnie posługują się angielskim, mogły szybko i trwale przyswoić zagadnienia leksykalno-gramatyczne wymagane na poziomie biegłości (C1, C2).

***

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - angielski xl EKOZestaw „XL” przygotowano z myślą o osobach, chcących rozpocząć naukę języka angielskiego od podstaw i osiągnąć poziom biegłości językowej. Zawarte w nim tytuły dobrano tak, aby umożliwić opanowanie najważniejszych angielskich słów i zwrotów, niezbędnych na wszystkich sześciu poziomach zaawansowania (A1-C2).

***

JĘZYK ANGIELSKI – Zestawy Audio Mp3

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - angielski audio EKOZestaw Język angielski audio mp3 – jest to dźwiękowa wersja zestawu „XL” i również składa się z sześciu części (sześciu płyt CD w formacie mp3), odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (od poziomu podstawowego aż do poziomu biegłości językowej). Każda płyta zawiera około 200 minut nagrań do słuchania (lekcji angielskiego mp3), co łącznie stanowi ponad 22 godziny kontaktu z językiem angielskim.

***

JĘZYK ANGIELSKI – Zestawy dla…

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - Angielski dla pracującychZestaw „Angielski dla pracujących” przygotowano z myślą o pracownikach biurowych, przedsiębiorcach, studentach oraz osobach chcących podnieść swoje umiejętności i zwiększyć konkurencyjność na rynku pracy.

***

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - Angielski dla podróżnikówZestaw „Angielski dla podróżników”, w skład którego wchodzą trzy tytuły, przygotowano z myślą o osobach kochających podróże, poznawanie nowych ludzi i zgłębianie obcych kultur.

SURVIVAL – minirozmówki na kartach do gry, dzięki którym porozumiesz się za granicą po angielsku, a przy okazji wesoło spędzisz czas w podróży.

KONWERSACJE – 700 angielskich słów i zwrotów z nagraniami native speakerów, dzięki którym przełamiesz barierę i zaczniesz mówić po angielsku płynnie i spontanicznie.

POZNAJ WIELKĄ BRYTANIĘ – 100 fiszek angielskich w poręcznym pudełku, dzięki którym dowiesz się mnóstwa faktów i ciekawostek dotyczących Zjednoczonego Królestwa i Irlandii, a przy okazji podszlifujesz swój język angielski.

***

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - Angielski dla opornych

Zestaw „Angielski dla opornych – od podstaw przygotowano z myślą o osobach, które pomimo wielu prób, starań i testowania różnych metod nauki, nie osiągnęły satysfakcjonujących efektów. Zawarte w nim tytuły dobrano tak, aby umożliwić każdemu, niezależnie od wieku i zdolności językowych, opanowanie najważniejszych angielskich słów i zwrotów niezbędnych do poprawnej komunikacji na poziomie podstawowym (A1).

***

JĘZYK ANGIELSKI – Zestawy dla maturzystów

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - Angielski dla maturzystówZestaw matura z angielskiego – składa się z dwóch tytułów – „Matura podstawowa” i „Matura ustna”, pozwalających w pełni przygotować się zarówno do pisemnej, jak i do ustnej części egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Stanowi kompleksowe repetytorium, obejmujące ponad 3500 słów i zwrotów potrzebnych do matury z angielskiego oraz uwzględniające wszystkie niezbędne konstrukcje gramatyczne.

***

PROMOCJE i RABATY na Kursy Angielskiego - Angielski dla maturzystów - rozszerzoneZestaw matura rozszerzona z angielskiego – składa się z dwóch tytułów – „Matura rozszerzona” i „Matura ustna”, pozwalających w pełni przygotować się zarówno do pisemnej, jak i do ustnej części egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. Stanowi kompleksowe repetytorium, obejmujące ponad 2900 angielskich słów i zwrotów potrzebnych do matury z angielskiego oraz uwzględniające wszystkie niezbędne konstrukcje gramatyczne.


Zobacz wszystkie promocyjne zestawy w jednym miejscu – PROMOCJE i RABATY na Kursy Języka Angielskiego (Fiszki) – kliknij aby zobaczyć.


Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź za darmo: Kurs Angielskiego eTutor.


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 0 / 5. oddanych głosów: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.