PROFESOR HENRY – Angielski Intensywny Kurs dla początkujących.

profesor henry - angielski

Intensywny kurs języka angielskiego: Profesor Henry – to jeden z najpopularniejszych oraz najczęściej kupowanych w Polsce multimedialnych kursów języka angielskiego od wydawnictwa Edgard. Czym zawdzięcza taką popularność oraz skąd można go pobrać aby rozpocząć naukę angielskiego przy jego pomocy dowiesz się z poniżej.

Zacznij naukę języka angielskiego z uwielbianą przez Polaków serią programów z cyklu Profesor Henry! W ciągu niemal 20 lat zyskała ona uznanie setek tysięcy użytkowników i zdobyła liczne nagrody.


Angielski – Intensywny kurs – Profesor Henry – opis kursu.

Profesor Henry Intensywny kurs to multimedialny program do nauki języka angielskiego, który rozwija wszystkie umiejętności językowe. Zawiera on ponad 30 multimedialnych lekcji pełnych nagrań, animacji i interaktywnych ćwiczeń, które w znacznym stopniu pomagają w skutecznej nauce języka angielskiego.

– Seria Profesor Henry łączy tradycję i doświadczenie wraz z nowoczesnością.

– Profesor Henry Słownictwo to system zawierający System Inteligentnych Powtórek, który czyni naukę słówek niezwykle efektywną. Optymalizuje on proces nauki angielskich słówek, mając na względzie Twoje predyspozycje i wyznaczone cele.


Angielski-rozmowki-mp3


Kurs Angielskiego dla początkujących – Profesor Henry – dla kogo jest ten kurs multimedialny?

Intensywny Kurs Angielskiego – Profesor Henry to multimedialnym kurs idealny do nauki w domu. Będzie to najlepsze rozwiązanie dla osób, które lubią uczyć się języków obcych samodzielnie w domu. Jest on alternatywą dla bardzo popularnego ostatnio Kursu Języka Angielskiego Online. Umożliwia on dostęp do kursu z  poziomu komputera. Dodatkowo materiał na płycie CD umożliwia naukę poza komputerem. Kurs Profesor Henry – angielski intensywny kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, a jego materiał obejmuje lekcje i ćwiczenia aż do poziomu średnio-zaawansowanego (A1- B2).

Zawartość kursu: Angielski – Profesor Henry.

W skład kursu Profesor Henry wchodzą 32 obszerne, uporządkowane tematycznie lekcje języka angielskiego oraz 10 specjalnych testów podsumowujących. Każdy z rozdziałów zawiera odpowiednio dobrany materiał i obejmuje aż 9 modułów, m.in. dialogi, nauka  oraz angielska angielskich słówek, prezentacje, rozumienie angielskiego ze słuchu, gramatyka. Kurs ten jest poza tym bardzo bogaty w multimedia – aż 20 rodzajów urozmaiconych ćwiczeń, różnorodne nagrania dźwiękowe, filmy, animacje, jak również ciekawostki sprawiają, że nauka z programem nigdy się nie nudzi. Dodatkowo specjalne testy sprawdzające oraz czytelne statystyki umożliwiają uczniowi korzystającemu z kursu na bieżąco weryfikować postępy w nauce i motywować się do dalszej pracy z programem. Dodatkowo w kursie znajdziesz: wzory dokumentów, praktyczny słownik z 14 000 angielskich haseł, zaawansowany system rozpoznawania mowy oraz opcja drukowania fiszek ze słówkami.

Angielski Intensywny kurs zawiera:

 • Bardzo intensywny trening wszystkich umiejętności językowych
 • 32 obszerne lekcje angielskiego podzielone tematycznie
 • Filmy, animacje, interaktywne dialogi oraz ćwiczenia i testy sprawdzające
 • 5500 nagrań profesjonalnych angielskich lektorów
 • Skuteczną i intensywną naukę 5000 najczęściej stosowanych angielskich słów i zwrotów
 • Przystępnie objaśnioną gramatykę z praktycznymi przykładami i ćwiczeniami utrwalającymi
 • Naukę pisania tekstów po angielsku (m. in. List formalny, e-mail)
 • Flashcards – czyli tzw. drukowane karteczki z angielskimi słówkami
 • System śledzenia indywidualnych postępów w nauce
 • Indywidualne konta użytkownika
 • Przyjazny interfejs i łatwa obsługę

Wymagania systemowe:
Windows XP/Vista PL/7 (32 bit)
Rozdzielczość ekranu min. 1024×768
min. 500 MB miejsca na dysku (każda z płyt)
Karta dźwiękowa
Flash Player w wersji 10

Pobierz Kurs: Angielski Profesor Henry (download)

Angielski Profesor Henry

Zamów multimedialny kurs już teraz klikając na link poniżej:

ANGIELSKI Intensywny Kurs – Profesor Henry (kliknij)

Dodatkowo jeżeli chcesz szybko nauczyć się 1000 najczęściej używanych angielskich słówek ze słuchu, skorzystaj lekcji audio Mp3 na stronie: 1000 najczęściej używanych słów języka angielskiego (kurs MP3)


Pamiętaj zamawiając Multimedialny kurs Profesor Henry na stronie TaniaKsiazka.pl  oszczędzasz aż 25% w stosunku do ceny tradycyjnej.

Profesor Henry – kilka zrzutów ekran z kursu:

Profesor Henry - Angielski Intensywny Kurs Profesor Henry - Angielski kurs dla początkującycyh Profesor Henry - Angielski kurs dla początkującycyh Profesor Henry - Angielski kurs dla początkującycyh Profesor Henry - Angielski kurs dla początkującycyh Profesor Henry - Angielski kurs dla początkującycyh Profesor Henry - Angielski kurs dla początkującycyh Profesor Henry - Angielski kurs dla początkującycyh

Angielski Profesor Henry – opinie użytkowników:

 • W nauce języka próbowałam chyba wszystkiego, wydałam mnóstwo pieniędzy, a i tak na nic się to zdało. W końcu jednak w pracy kazano mi nauczyć się angielskiego. Zaczęłam kolejną próbę z Profesorem Henrym. Okazało się, że nauka angielskiego wcale nie jest trudna :). Metoda jest świetna, ale co jeszcze ważniejsze, kursy same motywują do nauki. Jola (menedżer).
 • Moim zdaniem najlepszy kurs językowy uczący od podstaw. Mimo że nie jestem początkująca kupiłam go bo uczy wszystkich sprawności słówek,gramatyki,rozumienia za słuchu i pisania tekstów a tego wszystkiego nie znalazłam w innych programach do nauki języków.Szata graficzna też bardzo mi się podoba. Często do niego wracam gdy chcę powtórzyć materiał. Polecam (Marta)

Jeżeli chcesz uczyć się Angielskiego przez Internet (bez wychodzenia z domu) to koniecznie sprawdź: Internetowy Kurs Angielskiego eTutor.


Oceń ten kurs.

Kliknij ilość gwiazdek

Średnia ocen 5 / 5. oddanych głosów: 3

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.